Pozz iz Rozaja

Predstavljanje , sta vozite i nevozite...
User avatar
sutko
Stoper
Stoper
Posts: 22
Joined: 01 Nov 2010 16:37
Vozim: Yamaha ttr 600
Location: Rozaje

Pozz iz Rozaja

Post by sutko »

Zovem se Suad,vozim Yamahu ttr 600 od skora. Srce i dusa su mi ostali na Hondi Cr 125r,morao sam da se rastavim od nje ali Boze zdravlja mozda u skorijoj buducnosti povratim staru ljubav. Nego dobro,za pocetak toliko.Pozz sa sjevera!
NikGold
NLB Moderator
Posts: 3803
Joined: 11 Feb 2009 10:11
Vozim: Uvijek prljavu Hondu xr650r

Re: Pozz iz Rozaja

Post by NikGold »

Dobrodosao Sutko , lijepa ti ta jamaha ;) . poz
+1389+
User avatar
sutko
Stoper
Stoper
Posts: 22
Joined: 01 Nov 2010 16:37
Vozim: Yamaha ttr 600
Location: Rozaje

Re: Pozz iz Rozaja

Post by sutko »

Jos da znas,danas joj stize nova guma a vec sjutra pravac planina
NikGold
NLB Moderator
Posts: 3803
Joined: 11 Feb 2009 10:11
Vozim: Uvijek prljavu Hondu xr650r

Re: Pozz iz Rozaja

Post by NikGold »

Da ste blize ili da ima sto od dana druzili bi se mi sutra. ;)
+1389+
User avatar
sutko
Stoper
Stoper
Posts: 22
Joined: 01 Nov 2010 16:37
Vozim: Yamaha ttr 600
Location: Rozaje

Re: Pozz iz Rozaja

Post by sutko »

Bice prilike,neka nam prodje i ova zima pa cemo se gledati.Vec ti je Yamaha bila na 2000 mnv.
User avatar
Galiot
NLB Moderator
Posts: 2401
Joined: 28 Feb 2009 21:44
Vozim: -Triumph Tiger 800 ABS
-Piaggio Vespa PX 200 E
Location: Risan,MNE

Re: Pozz iz Rozaja

Post by Galiot »

Pozdrav i dobro došao!
UGRADNJA I SERVIS:
-Centralno grijanje na sva goriva
-Podno grijanje
-Solarna tehnika
-Vodovodne instalacije
-Klimatizacija
"ŽUKIĆ" D.O.O. 069-049-238
User avatar
DrMracni
NLB Moderator
Posts: 5758
Joined: 03 Feb 2009 09:19
Vozim: KTM 990 Adventure
KTM 350 Freeride
Location: Niksic - Kotor
Contact:

Re: Pozz iz Rozaja

Post by DrMracni »

dobrodosao!
i da se taj motor koristi u prave svhe
Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!
http://www.monteguide.me" onclick="window.open(this.href);return false; - Motorbike Tours Montenegro https://www.facebook.com/monteguide/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Roki
NLB Moderator
Posts: 2446
Joined: 28 Jan 2009 18:40
Vozim: BMW R 80 GS sa prikolicom
Location: Germany
Contact:

Re: Pozz iz Rozaja

Post by Roki »

dobrodosao!
Fahre nie schneller als dein Schutzengel fliegen kann


Ali neki od nas nisu travu pasli,
Pa su nogom u grob a nisu odrasli,
Miliji im pomet i motora jeka,
Mi slobodni nekad, oni dovijeka.
N.Milakovic bajkerima
User avatar
Hogar
Test vozač kaskader
Test vozač kaskader
Posts: 1255
Joined: 03 Nov 2009 13:38
Vozim: Suzuki V Strom 650 - 2017.
Location: Podgorica, MNE

Re: Pozz iz Rozaja

Post by Hogar »

dobrodosao i sa srecom!
User avatar
Drazen D
Stoper
Stoper
Posts: 47
Joined: 20 Aug 2010 14:03
Vozim: Drag star 650

Re: Pozz iz Rozaja

Post by Drazen D »

Dobro došao
SREĆA PRATI HRABRE
Locked