Page 1 of 2
Pozz iz Rozaja
Posted: 13 Nov 2010 16:20
by sutko
Zovem se Suad,vozim Yamahu ttr 600 od skora. Srce i dusa su mi ostali na Hondi Cr 125r,morao sam da se rastavim od nje ali Boze zdravlja mozda u skorijoj buducnosti povratim staru ljubav. Nego dobro,za pocetak toliko.Pozz sa sjevera!
Re: Pozz iz Rozaja
Posted: 13 Nov 2010 17:01
by NikGold
Dobrodosao Sutko , lijepa ti ta jamaha

. poz
Re: Pozz iz Rozaja
Posted: 13 Nov 2010 17:02
by sutko
Jos da znas,danas joj stize nova guma a vec sjutra pravac planina
Re: Pozz iz Rozaja
Posted: 13 Nov 2010 17:11
by NikGold
Da ste blize ili da ima sto od dana druzili bi se mi sutra.

Re: Pozz iz Rozaja
Posted: 13 Nov 2010 17:13
by sutko
Bice prilike,neka nam prodje i ova zima pa cemo se gledati.Vec ti je Yamaha bila na 2000 mnv.
Re: Pozz iz Rozaja
Posted: 13 Nov 2010 21:59
by Galiot
Pozdrav i dobro došao!
Re: Pozz iz Rozaja
Posted: 13 Nov 2010 22:13
by DrMracni
dobrodosao!
i da se taj motor koristi u prave svhe
Re: Pozz iz Rozaja
Posted: 13 Nov 2010 22:35
by Roki
dobrodosao!
Re: Pozz iz Rozaja
Posted: 13 Nov 2010 23:52
by Hogar
dobrodosao i sa srecom!
Re: Pozz iz Rozaja
Posted: 14 Nov 2010 09:06
by Drazen D
Dobro došao