Page 1 of 2
Nisan smecar ali dobro...
Posted: 23 Nov 2010 07:34
by mali caca
ekipa samo da se javin jer me nije dugo bilo. Od kad san se vratija iz Beograda svasta se nesto izdesavalo i na Ninovu i Blazinu srecu sada radim u BMW servisu. Zavrsio sma ovde trkacu sezonu uspjesno i promasio trece mistu u 600Supersport samo za jedna bod. Ali san zato da otkaz u firmi u kojoj san radija 9 godina(Vlado, Nino i Blaza znaju jer su bili kod mene u gostima i nalom servisu pred put za Aljasku. Veoma sam zauzet jer imam i svoj auto-moto forum i pripremam neke tekstove za sada pred zimu tj. predstojece praznike. \ali cu nastojati da svratim i ucestujem u polemikama kad god mogu. Toliko za sada veliki pozodra svim na forumu
Re: Nisan smecar ali dobro...
Posted: 23 Nov 2010 08:55
by bu2rider
svaka cast za uspjeh u trkama...a i za ostalo...za otkaz najbolje sam znas

a za moto trke respect

Re: Nisan smecar ali dobro...
Posted: 23 Nov 2010 09:06
by djodja
Veliki pozdrav Caca, neka si nam pazio ove nase momke dok su bili tamo i naravno Congrats na uspjesima na moto trkama. Siguran sam da je tvoj transfer korak ka naprijed, a ja licno zalim sto nisi blize, da neki od nas, a mozda i ja zajedno s njima u skorijoj buducnosti, ne moramo sa pasosima ici da odradjujemo servise na BMWima
Pozdrav
Re: Nisan smecar ali dobro...
Posted: 23 Nov 2010 10:11
by Slowhand
Aj sa srećom!!!
Re: Nisan smecar ali dobro...
Posted: 23 Nov 2010 14:31
by Galiot
Samo da si Ti nama zdravo,i čestitam na uspjesima kao i na novom poslu!
Re: Nisan smecar ali dobro...
Posted: 23 Nov 2010 14:38
by sparco
bmw servis ? to postoji, ja cuh e se oni ne kvare

)) svaka cast caca, majstore, odavno te pratim jos od bjb pocetaka, i trke i sve , skidam kapu mate, way to go
Re: Nisan smecar ali dobro...
Posted: 24 Nov 2010 16:29
by mali caca
Hvala ekipa ,evo par slika od ove i prosle sezone pa ko ima vremena neka prolista
http://www.flickr.com/photos/racunica_racing/" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Nisan smecar ali dobro...
Posted: 24 Nov 2010 19:18
by DUKA
sve cestitke...
super slke...
Re: Nisan smecar ali dobro...
Posted: 24 Nov 2010 23:31
by ice
ja ti se opet izvinjavam drug što nisam stigao do Batajnice, ali biće prilike da te vidimo kako haraš i *araš pistom

srećno na novom poslu i slobodno navrati ovdje kad mogneš, uvijek imamo piće hladno da ponudimo, to je minimum!
p.s. slike su odlične, još da imaš neki snimak....
Re: Nisan smecar ali dobro...
Posted: 25 Nov 2010 08:29
by bu2rider
sllike su bomba...svaka cast jos jednom...
a sto se tice snimaka..mora da ima jer sam na nekoj slici vidio prikacenu kameru

na motoru sa desne strane?.....
tako ako si nedje postavio na netu...daj link da bacimo oko...pozz