
Pozdrav iz Ljubljane
-
jaka
- Stoper

- Posts: 47
- Joined: 24 Nov 2010 22:13
- Vozim: Bombardier baja 650
- Contact:
Pozdrav iz Ljubljane
Vozim quad Bombardier baja 695, nisam baš na 2 kotača ali nosim kacigu. Nadam se, da primate i takve. Lovim 50-ta. Ime mi je Jaka.


-
NikGold
- NLB Moderator
- Posts: 3803
- Joined: 11 Feb 2009 10:11
- Vozim: Uvijek prljavu Hondu xr650r
- Gasho
- NLB Moderator
- Posts: 1602
- Joined: 16 Feb 2009 00:15
- Vozim: Biciklo...
- Location: Bar
Re: Pozdrav iz Ljubljane
Pozdrav majstore...
http://www.ramboamadeus.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.thebooksofknjige.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Ko pjeva zlo, ne misli...
http://www.thebooksofknjige.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Ko pjeva zlo, ne misli...
- Galiot
- NLB Moderator
- Posts: 2401
- Joined: 28 Feb 2009 21:44
- Vozim: -Triumph Tiger 800 ABS
-Piaggio Vespa PX 200 E - Location: Risan,MNE
Re: Pozdrav iz Ljubljane
Pozdrav i dobro došao!!
UGRADNJA I SERVIS:
-Centralno grijanje na sva goriva
-Podno grijanje
-Solarna tehnika
-Vodovodne instalacije
-Klimatizacija
"ŽUKIĆ" D.O.O. 069-049-238
-Centralno grijanje na sva goriva
-Podno grijanje
-Solarna tehnika
-Vodovodne instalacije
-Klimatizacija
"ŽUKIĆ" D.O.O. 069-049-238
- DrMracni
- NLB Moderator
- Posts: 5758
- Joined: 03 Feb 2009 09:19
- Vozim: KTM 990 Adventure
KTM 350 Freeride - Location: Niksic - Kotor
- Contact:
Re: Pozdrav iz Ljubljane
Dobrodosao!!!
zanimljivo vozilo
zanimljivo vozilo
Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!
http://www.monteguide.me" onclick="window.open(this.href);return false; - Motorbike Tours Montenegro https://www.facebook.com/monteguide/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.monteguide.me" onclick="window.open(this.href);return false; - Motorbike Tours Montenegro https://www.facebook.com/monteguide/" onclick="window.open(this.href);return false;
- ice
- NLB Moderator
- Posts: 2486
- Joined: 28 Jan 2009 15:40
- Vozim: BMW S1000XR
- Location: Podgorica, MNE
-
jaka
- Stoper

- Posts: 47
- Joined: 24 Nov 2010 22:13
- Vozim: Bombardier baja 650
- Contact:
Re: Pozdrav iz Ljubljane
Hvala na dobrodošlici. Nikgold, putujem, puno putujem.Oko 12.000 u godini.
- Roki
- NLB Moderator
- Posts: 2446
- Joined: 28 Jan 2009 18:40
- Vozim: BMW R 80 GS sa prikolicom
- Location: Germany
- Contact:
Re: Pozdrav iz Ljubljane
Pozdrav i dobro nam dosao
Fahre nie schneller als dein Schutzengel fliegen kann
Ali neki od nas nisu travu pasli,
Pa su nogom u grob a nisu odrasli,
Miliji im pomet i motora jeka,
Mi slobodni nekad, oni dovijeka. N.Milakovic bajkerima
Ali neki od nas nisu travu pasli,
Pa su nogom u grob a nisu odrasli,
Miliji im pomet i motora jeka,
Mi slobodni nekad, oni dovijeka. N.Milakovic bajkerima
- Hogar
- Test vozač kaskader

- Posts: 1255
- Joined: 03 Nov 2009 13:38
- Vozim: Suzuki V Strom 650 - 2017.
- Location: Podgorica, MNE
- Madza
- NLB Moderator
- Posts: 2536
- Joined: 04 Mar 2009 09:40
- Vozim: BMW R1200GS Adventure
- Location: Podgorica-Crna Gora