Page 1 of 1

slike sa *najveceg moto skupa* u evropi AUSTRIJA

Posted: 09 Jan 2011 22:38
by luka_vasilije
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Re: slike sa najveceg moto skupa u evropi AUSTIRIJA

Posted: 10 Jan 2011 00:27
by LION
ma svaka cast...lijepe slike. :clap:

Re: slike sa najveceg moto skupa u evropi AUSTIRIJA

Posted: 10 Jan 2011 02:13
by SuperMoto_Fan
Odlicne slike. Bravo. :clap:

Re: slike sa najveceg moto skupa u evropi AUSTIRIJA

Posted: 10 Jan 2011 08:51
by Graco
Oho ho! Lijepo!

Re: slike sa najveceg moto skupa u evropi AUSTIRIJA

Posted: 10 Jan 2011 11:30
by wulfy
luka_vasilije wrote: Image
Ovaj trotinet sa pogonom na prednji točak djeluje mi opasnije no mnozina motocikala :shock:


Lijepe slike

Re: slike sa najveceg moto skupa u evropi AUSTIRIJA

Posted: 10 Jan 2011 11:32
by Slowhand
Odlične fotke drugar, pričaj malo kako ste stigli tamo, kada, kako je bilo...

Pozzz

Re: slike sa najveceg moto skupa u evropi AUSTIRIJA

Posted: 10 Jan 2011 13:12
by luka_vasilije
Ovo je bilo putovanje septembar 2009.Skup uglavnom Harley a,isli smo sa cetri motora .Pokret Kotor, spavanje na Plitvickim jezerima,sutra poslje podne na cilju Faeker See u blizini Vilacha oko 1150 km od Kotora.Atmosfera odlicna,provod hrana sve na nivou.Okolina super Alpi za motoriste pravi izazov,svaki dan voznja otprilike 300 km dnevno.Ima mnogo toga da se vidi,preporucujem Austriju a i dosta Bikera mogu samo da pohvale ove prostore.Na skupu dodje oko 80000 motora i 200000 posjetilaca .Bili smo 7 dana.I ove godine smo bili isto sa 4 motora tako da se sa tim zavrsava ovaj motoskup za nas.Iduca godina vjerovatno Portugal kazu da je tamo isto veliki skup ali svih modela motora.

Re: slike sa najveceg moto skupa u evropi AUSTIRIJA

Posted: 10 Jan 2011 16:37
by Galiot
luka_vasilije wrote:Ovo je bilo putovanje septembar 2009.Skup uglavnom Harley a,isli smo sa cetri motora .Pokret Kotor, spavanje na Plitvickim jezerima,sutra poslje podne na cilju Faeker See u blizini Vilacha oko 1150 km od Kotora.Atmosfera odlicna,provod hrana sve na nivou.Okolina super Alpi za motoriste pravi izazov,svaki dan voznja otprilike 300 km dnevno.Ima mnogo toga da se vidi,preporucujem Austriju a i dosta Bikera mogu samo da pohvale ove prostore.Na skupu dodje oko 80000 motora i 200000 posjetilaca .Bili smo 7 dana.I ove godine smo bili isto sa 4 motora tako da se sa tim zavrsava ovaj motoskup za nas.Iduca godina vjerovatno Portugal kazu da je tamo isto veliki skup ali svih modela motora.
Jeste,Portugal,tačnije mjesto se Faro,najveće okupljanje bikera u Evropi.

Re: slike sa najveceg moto skupa u evropi AUSTIRIJA

Posted: 10 Jan 2011 18:14
by luka_vasilije
to bi bila dobra tura. za sada samo planovi pa sto ispliva vidjet cemo