izlet do Grcke i Meteora polazak 03.03 2011
Posted: 18 Feb 2011 14:41
Krecemo cetvrtak ujutro,vracemo se u nedelju.Uslucaju da kisa ne staje odlazemo putovanje do daljnega.Mozda neko zeli da obidje taj dio,moze sa nama.Idu cetri motora.
polazak iz kotora

albanija voja

Ovo je Drac,ima jedan dobar riblji restoran svratili smo na rucak.








ovo je jedan ljepi mali gradic u grckoj,Leoninna tu smo spavali.Bio je cetvrtak vece lokali punu interesantno za posjetiti.Od Igumenice 80 km pravac Meteori.


krecemo put Meteora udaljenost oko 200 km ,voznja po najtezim uslovima ,tesko i za cetri tocka


slabo opremljeni oblace sve moguce sto je ostalo






stizemo na cilj naseg puta ,mnogi od vas su to vec vidjeli ali evo jos par slika


















Uvece stizemo u Ohrid ,put katastrofa kisa, blato snjeg.Kad su nas u Ohrid vidjeli ovi nasi drugovi bikeri mislili su da je fatamorgana.Vrlo su nam se obradovali,i uz obostrano zadovoljstvo se druzili do kasno u noc .Lokal se zove Noemi,u centru je grada icjene su najpristupacnije sto ce i vidjeti svako ko posjeti ovaj lokal.Ima 20 lezaja.

Ovaj u ovoj jakni je nas vodja puta Voja koji je bio privilegovan da se slika u jakni koja je vlasnikom presla skoro pola miliona kilometara.



Vrlo gostoljubivi Makedonci,ima oko 110 aktivnih motorista.


Restoran Belvedere kazu jedan od najboljih u Ohridu,to vec dosta vas sigurno zna.









Ovo je trenutno glavni put kroz Albaniju





Ovo jedan mali gradic u Grkoj Leoninna





















evo jedno ljepo mjesto za odmor od Meteora pravac Solun




Malo auto puta za SOLUN
















OHRID







polazak iz kotora

albanija voja

Ovo je Drac,ima jedan dobar riblji restoran svratili smo na rucak.








ovo je jedan ljepi mali gradic u grckoj,Leoninna tu smo spavali.Bio je cetvrtak vece lokali punu interesantno za posjetiti.Od Igumenice 80 km pravac Meteori.


krecemo put Meteora udaljenost oko 200 km ,voznja po najtezim uslovima ,tesko i za cetri tocka


slabo opremljeni oblace sve moguce sto je ostalo






stizemo na cilj naseg puta ,mnogi od vas su to vec vidjeli ali evo jos par slika


















Uvece stizemo u Ohrid ,put katastrofa kisa, blato snjeg.Kad su nas u Ohrid vidjeli ovi nasi drugovi bikeri mislili su da je fatamorgana.Vrlo su nam se obradovali,i uz obostrano zadovoljstvo se druzili do kasno u noc .Lokal se zove Noemi,u centru je grada icjene su najpristupacnije sto ce i vidjeti svako ko posjeti ovaj lokal.Ima 20 lezaja.

Ovaj u ovoj jakni je nas vodja puta Voja koji je bio privilegovan da se slika u jakni koja je vlasnikom presla skoro pola miliona kilometara.



Vrlo gostoljubivi Makedonci,ima oko 110 aktivnih motorista.


Restoran Belvedere kazu jedan od najboljih u Ohridu,to vec dosta vas sigurno zna.









Ovo je trenutno glavni put kroz Albaniju





Ovo jedan mali gradic u Grkoj Leoninna





















evo jedno ljepo mjesto za odmor od Meteora pravac Solun




Malo auto puta za SOLUN
















OHRID






