Page 1 of 7

izlet do Grcke i Meteora polazak 03.03 2011

Posted: 18 Feb 2011 14:41
by luka_vasilije
Krecemo cetvrtak ujutro,vracemo se u nedelju.Uslucaju da kisa ne staje odlazemo putovanje do daljnega.Mozda neko zeli da obidje taj dio,moze sa nama.Idu cetri motora.
polazak iz kotora
Image
albanija voja
Image
Ovo je Drac,ima jedan dobar riblji restoran svratili smo na rucak.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ovo je jedan ljepi mali gradic u grckoj,Leoninna tu smo spavali.Bio je cetvrtak vece lokali punu interesantno za posjetiti.Od Igumenice 80 km pravac Meteori.
Image
Image
krecemo put Meteora udaljenost oko 200 km ,voznja po najtezim uslovima ,tesko i za cetri tocka
Image
Image
slabo opremljeni oblace sve moguce sto je ostalo
Image
Image
Image
Image
Image
Image
stizemo na cilj naseg puta ,mnogi od vas su to vec vidjeli ali evo jos par slika
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Uvece stizemo u Ohrid ,put katastrofa kisa, blato snjeg.Kad su nas u Ohrid vidjeli ovi nasi drugovi bikeri mislili su da je fatamorgana.Vrlo su nam se obradovali,i uz obostrano zadovoljstvo se druzili do kasno u noc .Lokal se zove Noemi,u centru je grada icjene su najpristupacnije sto ce i vidjeti svako ko posjeti ovaj lokal.Ima 20 lezaja.
Image
Ovaj u ovoj jakni je nas vodja puta Voja koji je bio privilegovan da se slika u jakni koja je vlasnikom presla skoro pola miliona kilometara.
Image
Image
Image
Vrlo gostoljubivi Makedonci,ima oko 110 aktivnih motorista.
Image
Image
Restoran Belvedere kazu jedan od najboljih u Ohridu,to vec dosta vas sigurno zna.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Ovo je trenutno glavni put kroz Albaniju
Image
Image
Image
Image
Image
Ovo jedan mali gradic u Grkoj Leoninna
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
evo jedno ljepo mjesto za odmor od Meteora pravac Solun
Image
Image
Image
Image
Malo auto puta za SOLUN
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
OHRID
Image
Image
Image
Image
Image

Image


Image

Re: izlet do Grcke i Meteora polazak 03.03 2011

Posted: 18 Feb 2011 16:27
by SuperMoto_Fan
Nadam se da ce vas vrijeme posluzit', i ne zaboravite fotoaparate. :)
POzdrav!

Re: izlet do Grcke i Meteora polazak 03.03 2011

Posted: 18 Feb 2011 19:52
by tref
ja bi rado ali nesto ne mogu :(

Re: izlet do Grcke i Meteora polazak 03.03 2011

Posted: 18 Feb 2011 19:59
by DrMracni
kakav je plan, dje ste planirali spavanje?

Re: izlet do Grcke i Meteora polazak 03.03 2011

Posted: 18 Feb 2011 21:24
by luka_vasilije
Spavanje Solun prva noc,dalje kako bude.Jeli to stigao Tref ili neko pise u njegovo ime?

Re: izlet do Grcke i Meteora polazak 03.03 2011

Posted: 18 Feb 2011 22:09
by DrMracni
Tref zeza sa havaja :)

Re: izlet do Grcke i Meteora polazak 03.03 2011

Posted: 18 Feb 2011 22:11
by Gasho
Ako idete do Meteora, dje cete na Solun... :shock:

Re: izlet do Grcke i Meteora polazak 03.03 2011

Posted: 18 Feb 2011 22:25
by luka_vasilije
U Solun imamo susret sa nekim drustvom,pa tu nocimo.

Re: izlet do Grcke i Meteora polazak 03.03 2011

Posted: 19 Feb 2011 12:05
by tref
luka_vasilije wrote:Spavanje Solun prva noc,dalje kako bude.Jeli to stigao Tref ili neko pise u njegovo ime?
nije jos, brzo cu,neka malo otopli ;)

Re: izlet do Grcke i Meteora polazak 03.03 2011

Posted: 21 Feb 2011 12:22
by Bato
Dobio sam poziv za ovo putovanje, ali bojim se da je malo prerano za prelazak preko Kule. No, praticemo situaciju s vremenom i stanjem na ovom dijelu puta, pa kako bude.Danas u Kolasinu pada snijeg, a to znaci da na Kulu sigurno pada jos jacim intezitetom.Ali do 3 marta moze i da se promijeni situacija, pa da se stvore uslovi za ovo putovanje.Pratimo i nadajmo se u Boga!