Page 1 of 1
akrapovic
Posted: 15 Mar 2011 22:52
by lorenco99
yyy
Re: akrapovic
Posted: 16 Mar 2011 10:36
by Space Director
lorenco99 wrote:prodajem dva akrapovica jer sam ja prodao motor bila su na r1. Moj drug ih je malo skratio ali su kao novi i i mislim da mogu i na druge motore da odgovaraju s tom realnom cijenom... cijena je 200e auspusi se mogu vidjet na ovaj sajt.
http://www.nolimitbikers.com/forum/view ... =22&t=3047" onclick="window.open(this.href);return false; 069 855 865
Koja je duzina ovih auspuha?
Ima li prigrusivace?
Dje se mogu pogledati?
Re: akrapovic
Posted: 16 Mar 2011 20:57
by lorenco99
duzina je otprilike znaci top oko 30cm i prigusivace nemaju a nalaze se u kotor . ako te bas interesuju mogu ti izmjerit tacno .. sto se tice auspuha mala prepravka i mogu na svakoga
Re: akrapovic
Posted: 16 Mar 2011 22:09
by Lu$o

zovem te sjutra ako nisi prodao
Re: akrapovic
Posted: 17 Mar 2011 18:24
by Lu$o
Re: akrapovic
Posted: 17 Mar 2011 18:32
by urke
I od mene 1 veliki OFF za vlasnika i sam oglas, jer sam krenuo sa lu$o-m u kotor da ih trgujemo

Re: akrapovic
Posted: 17 Mar 2011 21:42
by lorenco99
moze lock prodato
Re: akrapovic
Posted: 18 Mar 2011 00:50
by LION
kolega kotorski...posto te prozivaju...stavi objasnjenje.sto bi...
Re: akrapovic
Posted: 18 Mar 2011 01:25
by RRRRRRRR
Ne zamjerite muceniku,doslo je glupog nesporazuma,jer momak nije bio obavijesten da je taj izduv bio obecan,bratu od vlasnika R1.Zato je prodaja u zadnji cas otkazana! Oprastajte!