Zippo
Posted: 29 Mar 2011 11:34
Neznam koliko nas ima zippo,ali evo mesta gde se mozemo ispricati o istom...
Trenutno imam,juce popravljen,
,20 godina star zippo...cuvacu ga i mazicu ga i pazicu ga..
i neznam kako cu ga zvati
Elem, ako nekoga nesto interesuje bilo sta u vezi odrzavanja,kupovine original benzina,kremena,recimo "originalnosti" zippa,tu sam.
Koliko sam sunjala po netu i belom svetu da popravim ovaj,svasta sam saznala!
Pretpostavljam da ne treba da naglasavam da mi je zippo pre L.K. bio deo licnih stvari
Trenutno imam,juce popravljen,
Elem, ako nekoga nesto interesuje bilo sta u vezi odrzavanja,kupovine original benzina,kremena,recimo "originalnosti" zippa,tu sam.
Koliko sam sunjala po netu i belom svetu da popravim ovaj,svasta sam saznala!
Pretpostavljam da ne treba da naglasavam da mi je zippo pre L.K. bio deo licnih stvari

