Page 1 of 2

Prva kupovina motora...:)))))

Posted: 18 Jul 2011 20:43
by Luchka
Drugari, evo sam skoro dvije godine na forumu iako do sad nisam imao motor...kazem "nisam imao" jer sam konacno prelomio šta da pazarim...

Kad sam se učlanio na forum nosio sam se mislju da sjedem na neki od R motora...vremenom gledajući sve ove vaše putopise ipak sam se "prekomoponovao" na neku udobniju varijantu...

Pošto su mi se sad lijepo ukolpile sve plocice, a s obzirom da nemam iskustvo u voznji motora (osim par voznji Super Tenere) odlucio sam se da prvi motor bude Aprilia Pegaso...cak sto vise vjerovatno cu krajem nedjelje poci do italije da izaberem nesto

Ono sto me stvarno zanima su vasi savjeti i misljenja, na sta najvise treba da obratim paznju i sl....sve je dobrodoslo...

Hvala vam unaprijed! Nadam se da cemo uskoro zajedno krstariti crnogorskim drumovima! :D

Re: Prva kupovina motora...:)))))

Posted: 18 Jul 2011 21:54
by ice
srećno s trgovinom mada tako pođeš po jedan a dovedeš totalno drugi motr... tako to biva ;) uglavnom Pegaso je skroz ok motor i više o njemu će ti Wulfy napisat pošto je on iz familije Aprilia. Udoban motor, pouzdana mašina... nemaš brige, samo nađi neki dobar primjerak, neka ga neko dobro prekontroliše
srećno i nadamo se brzom drumovanju! ;)

Re: Prva kupovina motora...:)))))

Posted: 19 Jul 2011 00:10
by vuk
Svakako dobar motor :)
Evo pogledaj ovaj moj, možda se i dogovorimo ;)

Re: Prva kupovina motora...:)))))

Posted: 19 Jul 2011 00:46
by mikeli.pg
Cini mi se da Wulfy prodaje njegovu Apriliju veoma povoljno...

Re: Prva kupovina motora...:)))))

Posted: 19 Jul 2011 06:22
by NikGold
Srečno bilo ali vjeruj da su motori naaajeftiniji kod nas i ako ima u ponudi to što tražiš ne moraš mrdat iz kuće. živio

Re: Prva kupovina motora...:)))))

Posted: 19 Jul 2011 12:17
by fat boy
Pegaso za svaku preporuku, ali STRADA :clap:

Re: Prva kupovina motora...:)))))

Posted: 21 Jul 2011 17:01
by wulfy
Što se Pegasa (onaj sa dodatkom Strada) tiče, evo ga ovdje detaljan opis tog motocikla u poredjenju sa Yamahom XTX http://www.nolimitbikers.com/forum/view ... ?f=18&t=42" onclick="window.open(this.href);return false;

Moj je na prodaju (ili zamjenu za Capanord, Varadero, Multistrada 1100, ...) ;)

Re: Prva kupovina motora...:)))))

Posted: 29 Jul 2011 20:48
by Luchka
samo da van se nabrzaka javim...
ice, bilo je kao sto si ti rekao...podjoh za pegaso, predjoh na transalpa a kupih BMW F650ST :D :D :D
slike uskoro :D :D :D

Re: Prva kupovina motora...:)))))

Posted: 29 Jul 2011 20:59
by DrMracni
iha, neka je sa srecom!!!
slike obavezno i jos kad bi bio neki rostilj :roll:

Re: Prva kupovina motora...:)))))

Posted: 29 Jul 2011 21:09
by Lavlje-Srce
DrMracni wrote:iha, neka je sa srecom!!!
slike obavezno i jos kad bi bio neki rostilj :roll:
Najbolje da ne izijemo po 10 cevapa bar nedje stvarno... :mrgreen: