Page 1 of 4
Sumljam da ce neko ali da zovnem
Posted: 28 Sep 2011 19:58
by NikGold
Posto nikad ne slikam kad vozim oce li ko da ide da slika
Plan je nedelja ujutro kretanje petnes do 7 Pg -Piperi-Brajovića ponikvica-Rekočica Maganik Kutsko brdo-Lukavica-Krnovo-Lola-Semolj -Sinjajevina-Zabojsko jezero-Vratlo-Lipovo- Kolašin. Dosta puta i skoro čitav dan vožnje bez odmora pa ko voli nek izvoli.
Za sad kao stoje stvari ide- LJubišnja yamaha tt600
Gunja yamaha tt600
Ja ili ovo pivo dr350
ps. ovo zovem i sumljam da ce ko javit ali se nadam da ce i mene neko zvat pa da nemau opravdanje da ja nikad ne zovem

.
Re: Sumljam da ce neko ali da zovnem
Posted: 28 Sep 2011 20:18
by DrMracni
koliko ima tu km?
Re: Sumljam da ce neko ali da zovnem
Posted: 28 Sep 2011 20:36
by NikGold
Hmmm , puno

, ja nosim jedno 3-5l goriva

Re: Sumljam da ce neko ali da zovnem
Posted: 28 Sep 2011 22:23
by Roki
Bi ja

Re: Sumljam da ce neko ali da zovnem
Posted: 28 Sep 2011 22:37
by Space Director
Janko, posto je onaj WR kod tebe?

Re: Sumljam da ce neko ali da zovnem
Posted: 28 Sep 2011 22:46
by NikGold
Roki kad goj dođeš imaš motor i vodiča to znaš
Direktore prelistaj oglase

, premda koliko ima enduraša moram nabavit sm točkove da bih ga prodao
Re: Sumljam da ce neko ali da zovnem
Posted: 28 Sep 2011 23:53
by poka
ja, kao vise nego skromni enduras, se zahvaljujem na pozivu. ali ....
Re: Sumljam da ce neko ali da zovnem
Posted: 29 Sep 2011 08:26
by Ljubishnja
NikGold wrote:Hmmm , puno

, ja nosim jedno 3-5l goriva

Mnogo ce ti to biti da nosis,bolje je da kalkulises sa manje goriva

Re: Sumljam da ce neko ali da zovnem
Posted: 29 Sep 2011 08:37
by VeDzA
Taj sto ce da vas slika,neka stane jedanput i posle moze samo autoportrete da pravi
Zvat cemo i mi tebe,kad budemo sumljali da neces moc'
Fin puut zelim,i ja se pridruzujem Poki

Re: Sumljam da ce neko ali da zovnem
Posted: 29 Sep 2011 09:06
by NikGold
Neka tamo neprepadaj potencijalne enduriste vidiš da nam još fali po koja dobra slika i imacemo prelete u nase jato (Direktor, Roki, sparko ,ice, drmr

...) Kad ide grupa uvijek se čeka najsporiji pa makar on bio na 50cc, pogotoovo u planini nije fora ostavit nekog samog .