Page 1 of 2
izdisaj sezone 2011... 530 km...
Posted: 09 Oct 2011 22:22
by SlavkoPejovic
Kako se sezona prakticno zavrsila za ovu godinu (barem za mene naredna dva vikenda necu biti u CG..), vec se javlja osjecaj da sam nesto propustio... Kako sam se mogao bolje organizovati pa jos neki vikend iskoristiti za voznju... I reko, nece moci, e sad vremenska prognoza za 9.10 kaze kisa u PG, al' opet primorije samo "oblacno", subota vece spremanje zimske opreme podjakne, rukavice i malo telefoni, i pravi se plan za nedjelju...
Ekipa, Bokibd, JagerBD, ja, idemo oko zaliva i... i u Risnu naravno opet srecemo, Galiote, i Brana, "sastavljamo" ekipe nastavljamo zajedno... Znaci dva Triumha spead tripla, Kawasaki Z 750, Yamaha FZ1 i dva VERSYS-a...
Polazak iz Podgorice u 8h krecem sam...

Re: izdisaj sezone 2011... 530 km...
Posted: 09 Oct 2011 22:28
by SlavkoPejovic
Re: izdisaj sezone 2011... 530 km...
Posted: 09 Oct 2011 22:38
by SlavkoPejovic
Re: izdisaj sezone 2011... 530 km...
Posted: 09 Oct 2011 22:47
by SlavkoPejovic
Re: izdisaj sezone 2011... 530 km...
Posted: 09 Oct 2011 22:58
by SlavkoPejovic
Re: izdisaj sezone 2011... 530 km...
Posted: 09 Oct 2011 23:16
by DrMracni
odlicna ekipa, bravo...

Re: izdisaj sezone 2011... 530 km...
Posted: 09 Oct 2011 23:27
by Galiot
Bio sam motor pripremio za zimu,stavio na štender,pokrio ceradom ali nije mi žao!!
Zaista je bila odlična ekipa i vožnja,vrijeme nas je poslužilo što se tiče kiše ali je zato vjetar bio dosta jak,na momente i olujni koji nas je znao i po pola metra pomjeriti u stranu! Srećom,nismo imali nikakvih problema,zaista smo se fino provozali iako je u povratku preko Trebinja bila dobro pala temperatura. Policajac na Ilinom brdu nas je pogledao sa nevjericom tipa "blago onom ko rano poludi"

Re: izdisaj sezone 2011... 530 km...
Posted: 10 Oct 2011 00:29
by sLowRider
Bravo ljudi!
Ma kakav kraj sezone, novembar je majka

Re: izdisaj sezone 2011... 530 km...
Posted: 10 Oct 2011 09:26
by sparco
cujes izdisaj, slavko slavko, krece miholjsko od sjutra, eto ti tek voznji , i da nas uvijek ovako obradujes slikama, i nekima kao meni zazubice da nabijas ;p
Re: izdisaj sezone 2011... 530 km...
Posted: 10 Oct 2011 10:16
by Madza
Bravo momci,a bice jos dana za voznju...12 mjeseci se motor vozi!!!