CETVOROTOCKASI - ili sto se vozi osim motora

Sve i svasta sto vam padne napamet, a ne znate dje cete sa njim
User avatar
Roki
NLB Moderator
Posts: 2446
Joined: 28 Jan 2009 18:40
Vozim: BMW R 80 GS sa prikolicom
Location: Germany
Contact:

CETVOROTOCKASI - ili sto se vozi osim motora

Post by Roki »

Predstavite svoje automobile jer se i bez njih ne moze.

ja vozim Nissan Navaru iz 2005-e god

Image

a ovaj cun iza nje se tu slucajno zadesio
Fahre nie schneller als dein Schutzengel fliegen kann


Ali neki od nas nisu travu pasli,
Pa su nogom u grob a nisu odrasli,
Miliji im pomet i motora jeka,
Mi slobodni nekad, oni dovijeka.
N.Milakovic bajkerima
User avatar
shangry-la
Grijač guma
Grijač guma
Posts: 298
Joined: 04 Mar 2009 14:02
Vozim: Phantom 250
Location: ZADAR-MLJET:-)

Re: CETVOROTOCKASI - ili sto se vozi osim motora

Post by shangry-la »

Pogodite sto ja vozim :mrgreen: :o
Picture novi aparat 099.jpg
:mrgreen:
User avatar
Roki
NLB Moderator
Posts: 2446
Joined: 28 Jan 2009 18:40
Vozim: BMW R 80 GS sa prikolicom
Location: Germany
Contact:

Re: CETVOROTOCKASI - ili sto se vozi osim motora

Post by Roki »

shangry-la wrote:Pogodite sto ja vozim :mrgreen: :o
Picture novi aparat 099.jpg
:mrgreen:

SNESKO BELIC :mrgreen:
Fahre nie schneller als dein Schutzengel fliegen kann


Ali neki od nas nisu travu pasli,
Pa su nogom u grob a nisu odrasli,
Miliji im pomet i motora jeka,
Mi slobodni nekad, oni dovijeka.
N.Milakovic bajkerima
User avatar
DrMracni
NLB Moderator
Posts: 5758
Joined: 03 Feb 2009 09:19
Vozim: KTM 990 Adventure
KTM 350 Freeride
Location: Niksic - Kotor
Contact:

Re: CETVOROTOCKASI - ili sto se vozi osim motora

Post by DrMracni »

jetija? :D
Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!
http://www.monteguide.me" onclick="window.open(this.href);return false; - Motorbike Tours Montenegro https://www.facebook.com/monteguide/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
shangry-la
Grijač guma
Grijač guma
Posts: 298
Joined: 04 Mar 2009 14:02
Vozim: Phantom 250
Location: ZADAR-MLJET:-)

Re: CETVOROTOCKASI - ili sto se vozi osim motora

Post by shangry-la »

Imate pravo pogadjati jos jednom..
Pa cu vam dati stvarnu sliku :mrgreen:
fat boy
Test vozač kaskader
Test vozač kaskader
Posts: 1059
Joined: 19 Feb 2009 12:00
Vozim: Opet mali strom
Location: Bd

Re: CETVOROTOCKASI - ili sto se vozi osim motora

Post by fat boy »

pola mercedesa iz zamrzivača? :dance:
User avatar
Laki 086
Grijač guma
Grijač guma
Posts: 336
Joined: 11 Feb 2009 19:22
Vozim: Vozio sam nekad, sad idem pjeski...........
Location: Cetinje - Montenegro

Re: CETVOROTOCKASI - ili sto se vozi osim motora

Post by Laki 086 »

shangry-la wrote:Pogodite sto ja vozim :mrgreen: :o
Picture novi aparat 099.jpg
:mrgreen:
zamrznutu fotelju :think:
Dusan Radovic:
" Pre nego što ostarite, potrošite mladost. Mnoge starosti imaju velike zalihe neostvarenih mladalačkih želja. "
User avatar
Rookie
Stoper
Stoper
Posts: 15
Joined: 22 Feb 2009 00:30
Vozim: Kawasaki Z-750
Location: Dubrovnik

Re: CETVOROTOCKASI - ili sto se vozi osim motora

Post by Rookie »

ništa vrjedno spomena, radim kao automehaničar (VW-AUDI-SKODA-SEAT) tako da sam pretezno vjeran toj grupi pa eto još se kotrljam s vrsnjakom na 4 kotača...(jbg uskoro se radi nova kuča,novci se skupljaju u čarapi) a volim starije automobile pa ce buba iz 1972 jednog dana izac na cestu u perfektnom stanju. ;)

P.S.
Dobra ova Navara. Vozio sam nekih cca 600km Pathfinder-a i oduševio me,osobno misljenje da je robusniji od VW Touareg-a :drool:
mladenairbrush
Stoper
Stoper
Posts: 17
Joined: 25 Mar 2009 18:34

Re: CETVOROTOCKASI - ili sto se vozi osim motora

Post by mladenairbrush »

Image
moj machak :)
User avatar
blazo.milic
NLB Moderator
Posts: 621
Joined: 28 Jan 2009 13:49
Vozim: GS1200 Adventure
Location: Podgorica
Contact:

Re: CETVOROTOCKASI - ili sto se vozi osim motora

Post by blazo.milic »

shangry-la wrote:Pogodite sto ja vozim :mrgreen: :o
Sto bi rekli Cetinjani:
"A dje ti je futrola za ta kola"
Jedva cekam da nedjelja dodje, amanamanamanamana da nedjelja dodje
Post Reply