Page 1 of 3
info spontanih ulicnih okupljanja
Posted: 24 Nov 2011 14:55
by sparco
evo vidjeli smo ljetos gomile okupljanja kod kap-a i potezanja i slicno, ja nacuh u nedjelju na plavnicu isto to ? imal ko vise info? ocel ko ic ako je to provjerena informacija ? i da znam znam da se ima protiv ovoga dosta toga, al zar nije bolje zatvoren dio sve sami motori i potezanje nego sto svi letimo putevima kroz cg medju drugi narod sa familijama............
Re: info spontanih ulicnih okupljanja
Posted: 24 Nov 2011 17:22
by Space Director
sparco wrote:evo vidjeli smo ljetos gomile okupljanja kod kap-a i potezanja i slicno, ja nacuh u nedjelju na plavnicu isto to ? imal ko vise info? ocel ko ic ako je to provjerena informacija ? i da znam znam da se ima protiv ovoga dosta toga, al zar nije bolje zatvoren dio sve sami motori i potezanje nego sto svi letimo putevima kroz cg medju drugi narod sa familijama............
Fjodor Mihailovic ti nije ni do koljena!
Re: info spontanih ulicnih okupljanja
Posted: 24 Nov 2011 19:08
by sparco
hmmm fjodor je ?

Re: info spontanih ulicnih okupljanja
Posted: 24 Nov 2011 19:49
by Bosko
da neces da se potezes sa kim sparco?
Re: info spontanih ulicnih okupljanja
Posted: 25 Nov 2011 11:20
by sparco
heheheh da te ne znam ka stetnog reka bi hocu, al posto si kakav si, necu plaaaz

Re: info spontanih ulicnih okupljanja
Posted: 25 Nov 2011 11:31
by Space Director
sparco wrote:hmmm fjodor je ?

...Dostojevki

Re: info spontanih ulicnih okupljanja
Posted: 25 Nov 2011 11:45
by Madza
U nedelju svi momci koji voze R motore iz grada idu na plavnicu da se probaju,druze,itd.
Ekipa sa zabjela,Crni i njegova klapa i ekipa iz zete+par lokalnih trkaca.Definitivno valja poc da se vidi sto cine,jer ima mnogo dobrih motora,trka i vozaca!
Re: info spontanih ulicnih okupljanja
Posted: 25 Nov 2011 11:46
by Madza
To su manje vise svi oni momci sto su ljetos kod KAP-a
Re: info spontanih ulicnih okupljanja
Posted: 25 Nov 2011 12:07
by sparco
eto , znava sam

ol ic madzoni ?
Re: info spontanih ulicnih okupljanja
Posted: 25 Nov 2011 12:08
by mexiko
Space Director wrote:sparco wrote:hmmm fjodor je ?

...Dostojevki

A za prijatelje sa Grand parede - Tolstojevski
