Page 1 of 2

Da zbog ovog snijega i zime potonemo do dna - Tajland

Posted: 17 Feb 2012 15:33
by Space Director
Ljudi,

ajde pogledajte ovaj "putopis", da se i vi razbolite do kraja kao ja danas ;)
http://forum.bjbikers.com/index.php?/to ... land-2012/" onclick="window.open(this.href);return false;

Kako bi bilo dobro poci mjesec dana sa ekipom tamo, a? Uuuffffff ;)

Re: Da zbog ovog snijega i zime potonemo do dna - Tajland

Posted: 17 Feb 2012 15:37
by Space Director
Kad vidim kakvih sve mjesta na zemlji ima, dodje mi da sve posaljemu qjurac i odemo odavde, da se nikad ne vratim :( :roll:

Re: Da zbog ovog snijega i zime potonemo do dna - Tajland

Posted: 17 Feb 2012 15:59
by dexbudva
Aj sad iskreno ide li se tebi na Tajland radi putopisa,ili sto nema snijega sad tamo ili radi ovih zagorelih tajlandjanki :shock: :shock: idem i jaaaaaaaaa :whistle: :whistle:

Re: Da zbog ovog snijega i zime potonemo do dna - Tajland

Posted: 17 Feb 2012 17:02
by poka
e direktore bas ti hvala!!! :violence-enforcer: :violence-chainsaw: :sad-roulette:

Re: Da zbog ovog snijega i zime potonemo do dna - Tajland

Posted: 17 Feb 2012 22:14
by Galiot
Već nekoliko godina slušam priče o Tajlandu kao o raju za turiste jer jedan prijatelj ide godinama,nekad na mjesec dana a ponekad i na više jer se kako je navedeno u textu,ne isplati ići kraće.
Karte uzima mjesecima ranije,traži najeftinije karte u sezoni i onda bukira smještaj.
Prošle godine je bio mjesec dana,potrošio oko 1000 eura za mjesec dana smještaja tamo i karte.

Re: Da zbog ovog snijega i zime potonemo do dna - Tajland

Posted: 18 Feb 2012 00:08
by Space Director
dexbudva wrote:Aj sad iskreno ide li se tebi na Tajland radi putopisa,ili sto nema snijega sad tamo ili radi ovih zagorelih tajlandjanki :shock: :shock: idem i jaaaaaaaaa :whistle: :whistle:

Ja idem zbog toga, zbog cega ti ides tamo :)

Re: Da zbog ovog snijega i zime potonemo do dna - Tajland

Posted: 18 Feb 2012 10:45
by dexbudva
Znaci ova lijepa kuca sledece godine sa dobre tri isto takve tajlandjanke u kuhinji ja i moj drug zdravko Space Director jeeeeeeeeeeeeeeeee :pray: :pray: molicu se za to

Re: Da zbog ovog snijega i zime potonemo do dna - Tajland

Posted: 18 Feb 2012 11:30
by bu2rider
uh....svaki puta kad gledam bilo sta vezano za tajland popizdim blago receno....ja sam bio prije par godina planirao da idem..ali nisam bio odlucan na moju veliku zalost i nisam otisao...posle se ozenijh i....za sad je to to...sto ne znaci da u nekoj bliskoj buducnostinecu otici..ali naravno sam ili sa drustvom....sa zenom tamo ne idem nema sanse... :lol: :lol: :lol:
uhkako bi bilo svega tamo......ne smijem ni pomisliti...mislim koliko bi obilazaka bilo...
akli definitivno tamo ne treba mnogo para...najskuplja je karta..sve ostalo je bagatela..jos ako se ide u drustvu pa se dele troskovi smjestaja tamo...bagatela...ma necu ni da pricam o tome...

Re: Da zbog ovog snijega i zime potonemo do dna - Tajland

Posted: 18 Feb 2012 14:37
by bokibd
Ja sam bio sada vec davne 2002 godine. Oko 15 dana cini mi se. Ma ne valja to tamo nista. :lol: :lol: :lol:

Re: Da zbog ovog snijega i zime potonemo do dna - Tajland

Posted: 20 Feb 2012 12:24
by bokibd
Dok sam plovio, ali smo bili 10-15 dana na sidro tako da dodje kao da sam bio turisticki. Dodji u nedjelju na humanitarni rucak u pivnicu pa ce bit detalja. ;)