Page 1 of 2
Da zbog ovog snijega i zime potonemo do dna - Tajland
Posted: 17 Feb 2012 15:33
by Space Director
Ljudi,
ajde pogledajte ovaj "putopis", da se i vi razbolite do kraja kao ja danas
http://forum.bjbikers.com/index.php?/to ... land-2012/" onclick="window.open(this.href);return false;
Kako bi bilo dobro poci mjesec dana sa ekipom tamo, a? Uuuffffff

Re: Da zbog ovog snijega i zime potonemo do dna - Tajland
Posted: 17 Feb 2012 15:37
by Space Director
Kad vidim kakvih sve mjesta na zemlji ima, dodje mi da sve posaljemu qjurac i odemo odavde, da se nikad ne vratim

Re: Da zbog ovog snijega i zime potonemo do dna - Tajland
Posted: 17 Feb 2012 15:59
by dexbudva
Re: Da zbog ovog snijega i zime potonemo do dna - Tajland
Posted: 17 Feb 2012 17:02
by poka
Re: Da zbog ovog snijega i zime potonemo do dna - Tajland
Posted: 17 Feb 2012 22:14
by Galiot
Već nekoliko godina slušam priče o Tajlandu kao o raju za turiste jer jedan prijatelj ide godinama,nekad na mjesec dana a ponekad i na više jer se kako je navedeno u textu,ne isplati ići kraće.
Karte uzima mjesecima ranije,traži najeftinije karte u sezoni i onda bukira smještaj.
Prošle godine je bio mjesec dana,potrošio oko 1000 eura za mjesec dana smještaja tamo i karte.
Re: Da zbog ovog snijega i zime potonemo do dna - Tajland
Posted: 18 Feb 2012 00:08
by Space Director
Ja idem zbog toga, zbog cega ti ides tamo

Re: Da zbog ovog snijega i zime potonemo do dna - Tajland
Posted: 18 Feb 2012 10:45
by dexbudva
Znaci ova lijepa kuca sledece godine sa dobre tri isto takve tajlandjanke u kuhinji ja i moj drug zdravko Space Director jeeeeeeeeeeeeeeeee

molicu se za to
Re: Da zbog ovog snijega i zime potonemo do dna - Tajland
Posted: 18 Feb 2012 11:30
by bu2rider
uh....svaki puta kad gledam bilo sta vezano za tajland popizdim blago receno....ja sam bio prije par godina planirao da idem..ali nisam bio odlucan na moju veliku zalost i nisam otisao...posle se ozenijh i....za sad je to to...sto ne znaci da u nekoj bliskoj buducnostinecu otici..ali naravno sam ili sa drustvom....sa zenom tamo ne idem nema sanse...
uhkako bi bilo svega tamo......ne smijem ni pomisliti...mislim koliko bi obilazaka bilo...
akli definitivno tamo ne treba mnogo para...najskuplja je karta..sve ostalo je bagatela..jos ako se ide u drustvu pa se dele troskovi smjestaja tamo...bagatela...ma necu ni da pricam o tome...
Re: Da zbog ovog snijega i zime potonemo do dna - Tajland
Posted: 18 Feb 2012 14:37
by bokibd
Re: Da zbog ovog snijega i zime potonemo do dna - Tajland
Posted: 20 Feb 2012 12:24
by bokibd
Dok sam plovio, ali smo bili 10-15 dana na sidro tako da dodje kao da sam bio turisticki. Dodji u nedjelju na humanitarni rucak u pivnicu pa ce bit detalja.
