K: Agregat Piaggio 200cc ili 250cc
Posted: 31 Jul 2012 18:19
Kao sto kaze naslov, kupujem agregat Piaggio 200cc. Da definisem sto mi treba: radilica, klipnjaca, klip, cilindar, i komplet glava ventila. Moze i 250cc!!!
https://nolimitbikers.me/forum/