BoleCT i Yamaha xt600
Posted: 26 Dec 2012 20:57
Kad nece Bolect ja cu... Naime clan naseg foruma istinski zaljubljenik u motore i voznju, trgovao idealan motor... Pa ga eo' prozivam da ga malo predstavi... 
https://nolimitbikers.me/forum/
Jest' tacno taj...DrMracni wrote:mora da je kupio u bd, i to prije nedelje inace...
E pa skoro pa da je taj... Niks taj...drugi, ovaj je za "nazalost" plave boje kao tvoj strom (samo sto je normalne plave boje, ne kao ono tvoje smece)... Snimio ga je Boris odavno, kod nekog taksiste u BD...dexbudva wrote:Neka je sa srecom,dobar je to motor jos kad je slavko birao to je onda top mada me je i pitao za njega ja sam rekao da je odlican motor samo smo mu mjenjac otvarali jer nesto oko 2 brzine je stekalo![]()
ili ovo nisam trebao sada da kazem
![]()