Veliki POZZ
Posted: 03 May 2013 17:15
Veliki pozdrav za bajkere!
Nemanja iz Podgorice,dolazim sa Montenegro racing foruma...Volim jakoo kola i motore
Motor nemam jos uvijek ali planiram svakako da uzimam Runner 180sp ili 200vxr,pa da podijelim sa vama,njegove modifikacije poslije trgovine
Nemanja iz Podgorice,dolazim sa Montenegro racing foruma...Volim jakoo kola i motore
Motor nemam jos uvijek ali planiram svakako da uzimam Runner 180sp ili 200vxr,pa da podijelim sa vama,njegove modifikacije poslije trgovine