akcije 2014-deda mrazevi i ostalo
Posted: 31 Oct 2014 13:34
Drage kolege,
kao što znate,primiče se Nova Godina,a samim tim , i već je tradicionalno,i naše ''obaveze'' prema zajednici.
Ne bih mnogo pametovao,organizacija se povjerava...opet tradicionalno Madži i svakome drugome koji ima vremena i volje da učestvuje.
Moram Vas podsjetiti da se zimus odradila i jedna akcija koja bila tema na forumu,od sredstava koja su ostala od prošle godine,i svakako je ukazala na naš doprinos humanitarnom radu.
Ove godine bi valjalo organizovati opet nešto,stim što nam je Zajednica mnogo veća,nadam se da će se uključiti svi koji mogu i hoće da doprinesu.
Osvrnuo bih se,ovaj put, na Śever i Komanski most.
Ne moramo da se vozimo motorima,biće prilika za to,jer je to bila glavna kočnica što se nije išlo gore,ili turirati motore na Komanski Most,ako znamo da ti štićenici imaju psihičko-fizičkih problema.Bitno je da naša humanost dodje do izražaja i da tim osobama bude barem malo bolje,zahvaljujuči nečemu što im možemo ponuditi.
Otvaram temu,dajte predloge,ja sam evo iznio moje mišljenje.
kao što znate,primiče se Nova Godina,a samim tim , i već je tradicionalno,i naše ''obaveze'' prema zajednici.
Ne bih mnogo pametovao,organizacija se povjerava...opet tradicionalno Madži i svakome drugome koji ima vremena i volje da učestvuje.
Moram Vas podsjetiti da se zimus odradila i jedna akcija koja bila tema na forumu,od sredstava koja su ostala od prošle godine,i svakako je ukazala na naš doprinos humanitarnom radu.
Ove godine bi valjalo organizovati opet nešto,stim što nam je Zajednica mnogo veća,nadam se da će se uključiti svi koji mogu i hoće da doprinesu.
Osvrnuo bih se,ovaj put, na Śever i Komanski most.
Ne moramo da se vozimo motorima,biće prilika za to,jer je to bila glavna kočnica što se nije išlo gore,ili turirati motore na Komanski Most,ako znamo da ti štićenici imaju psihičko-fizičkih problema.Bitno je da naša humanost dodje do izražaja i da tim osobama bude barem malo bolje,zahvaljujuči nečemu što im možemo ponuditi.
Otvaram temu,dajte predloge,ja sam evo iznio moje mišljenje.