Page 1 of 8

DDK 2015-dobrovoljno davanje krvi

Posted: 15 Aug 2015 18:33
by Madza
Postovane kolege,

s obzirom da KBC-Centar za transfuziju snabdijeva cijelu CG,a da pri tom nismo vec dvije godine organizovali DDK-dobrovoljno davanje krvi,mislim da je vrijeme da opet krenemo sa ovom akcijom!

DDK 2015 odrzace se u subotu 12 Septrembra 2015 u Podgorici.

Mjesto okupljanja i polaska ispred Delte u 08:30h,jer nas tamo ocekuju u 09h.

Molim ljude dobre volje koji su u prilici da daju krv i da pomognu da se upisu u spisak!

Re: DDK 2015-dobrovoljno davanje krvi

Posted: 15 Aug 2015 18:36
by Madza
1.Madza
2.Ice
3.Vesko Tg
4.Goran69
5.Zoki Versys
6.Varadero
7.Poka
8.Ramaro
9.Freeman
10.

Re: DDK 2015-dobrovoljno davanje krvi

Posted: 15 Aug 2015 20:42
by varadero
upiši te i mene sa rezervom ako mi noga bude bolje.
ai moram pitati doktora smijem li davati u ovom stanju

Re: DDK 2015-dobrovoljno davanje krvi

Posted: 15 Aug 2015 20:49
by ice
Kbc oskudijeva sa rezervama krvi, red bi bio malo da to popunimo i da se pročistimo ;)

Re: DDK 2015-dobrovoljno davanje krvi

Posted: 15 Aug 2015 21:58
by Madza
Amin brate Ice...Varadero stavio sam te na spisak pa dako da bog da ides sa nama!

Nedavno sam bio u KBC i rekose mi da nemaju krvi za trudnice pa na dalje...tako mi nikad nismo ostajali u sjenci,vazda smo pomagali pa cemo i sad!!!

Re: DDK 2015-dobrovoljno davanje krvi

Posted: 15 Aug 2015 22:30
by poka
1.Madza
2.Ice
3.Vesko Tg
4.Goran69
5.Zoki Versys
6.Varadero
7.Poka
8.

Re: DDK 2015-dobrovoljno davanje krvi

Posted: 15 Aug 2015 23:51
by Montenegro
Svaka cast za akciju!!!

Re: DDK 2015-dobrovoljno davanje krvi

Posted: 16 Aug 2015 08:22
by ramaro
1.Madza
2.Ice
3.Vesko Tg
4.Goran69
5.Zoki Versys
6.Varadero
7.Poka
8.Ramaro
9.

Re: DDK 2015-dobrovoljno davanje krvi

Posted: 16 Aug 2015 19:05
by Freeman
1.Madza
2.Ice
3.Vesko Tg
4.Goran69
5.Zoki Versys
6.Varadero
7.Poka
8.Ramaro
9.Freeman
10.

Re: DDK 2015-dobrovoljno davanje krvi

Posted: 16 Aug 2015 21:52
by veskotg
Tanko mi se prijavljujete, junaci... Niste valjda obezmudili, ups, obeskrvili? ;)

Sent from my SM-N910C using Tapatalk