Page 1 of 2

Imena na uplatnici i nick!!!

Posted: 11 Nov 2015 10:32
by Madza
Kolege 100 puta sam naveo da se stavi nick na uplatnicu kako bi znali ko je ko po nicku na forumu,jer se svi po imenu i prezimenu ne znamo!Nisam ja MUP pa da mi nesto znaci ime i prezime!

Molim kolege koje budem navodio na ovom topicu da navedu svoj nick pored imena kako bi smo ih poznali i stavili na spisak uplata,jer na izvodu su po imenu.

Marojevic Rajko uplatio 16,50 za majce.....NICK?

Mirko Bogdanovic uplatio 21 za majce........NICK?

Re: Imena na uplatnici i nick!!!

Posted: 11 Nov 2015 10:59
by sLowRider
I neka ugase motore!

Re: Imena na uplatnici i nick!!!

Posted: 11 Nov 2015 11:12
by Madza
sLowRider wrote:I neka ugase motore!
A neka stave NICK pa ce onda gasit motore :D

Re: Imena na uplatnici i nick!!!

Posted: 11 Nov 2015 11:51
by poka
ja nisam!

Re: Imena na uplatnici i nick!!!

Posted: 11 Nov 2015 16:16
by Kesha
Stvarno momci, otkrijte koji ste?!

Re: Imena na uplatnici i nick!!!

Posted: 11 Nov 2015 17:07
by ramaro
Madza wrote:... Marojevic Rajko uplatio 16,50 za majce.....NICK?

Mirko Bogdanovic uplatio 21 za majce........NICK?
Gospodin pod br. 1 je moja malenkost, drugi je cijenjeni kolega RockerArm.
Ja sam stavio moj nick u pozivu na broj odobrenja prilikom uplate, kao što je i traženo, osim ako banka nije nešto izostavila. Na mom izvodu se vidi.

Re: Imena na uplatnici i nick!!!

Posted: 11 Nov 2015 17:44
by OgArD
Najbolje bi bilo da jednu ispunjenu uplatnicu postavite i za ovo i za Deda Mrazove kako se ljudi nebi razmisljali kako da uplacuju.

Re: Imena na uplatnici i nick!!!

Posted: 12 Nov 2015 08:55
by Madza
OgArD wrote:Najbolje bi bilo da jednu ispunjenu uplatnicu postavite i za ovo i za Deda Mrazove kako se ljudi nebi razmisljali kako da uplacuju.
Isti je ziro racun tako da ucesnici mogu jedan iznos uplatiti i na naznaku staviti "MDM i majce" tako da cemo sami sa izvoda to razdijeliti!!!

Re: Imena na uplatnici i nick!!!

Posted: 12 Nov 2015 08:58
by Madza
ramaro wrote:
Madza wrote:... Marojevic Rajko uplatio 16,50 za majce.....NICK?

Mirko Bogdanovic uplatio 21 za majce........NICK?
Gospodin pod br. 1 je moja malenkost, drugi je cijenjeni kolega RockerArm.
Ja sam stavio moj nick u pozivu na broj odobrenja prilikom uplate, kao što je i traženo, osim ako banka nije nešto izostavila. Na mom izvodu se vidi.
Ok,ali evo sad da postavim izvod vidio bi da nema NICK-a,ne kazem da je greska do tebe nego do banke onda ali sigurno ga nema!

Sve ok sad cu da postavim na spisak uplate.

Re: Imena na uplatnici i nick!!!

Posted: 12 Nov 2015 13:21
by RockerArm
Madza wrote:Kolege 100 puta sam naveo da se stavi nick na uplatnicu kako bi znali ko je ko po nicku na forumu,jer se svi po imenu i prezimenu ne znamo!Nisam ja MUP pa da mi nesto znaci ime i prezime!

Molim kolege koje budem navodio na ovom topicu da navedu svoj nick pored imena kako bi smo ih poznali i stavili na spisak uplata,jer na izvodu su po imenu.

Marojevic Rajko uplatio 16,50 za majce.....NICK?

Mirko Bogdanovic uplatio 21 za majce........NICK?
Definitivno postoji neki problem sa tim uplatama.
Ja sam svaki put naveo svoj Nick, bas onako kako je bilo uputstvo sa vase strane. Pretpostavljam da se radi o nekom problemu vezanim za e-banking, jer vidim sad da kad sam trazim elektronski izvod ne mogu vidjet svoj Nick, a ni svrhu uplate, iako je sve bilo detaljno popunjeno na uplatnici u momentu uplate. Provjerit cu sa bankom pa cu postovati kad budem znao razlog. Mozda ima jos kolega sa slicnim problemom.
Madza prastaj zbog zbrke koju sam izazvao!
Valjda ce se to rijesiti povoljno po mene, da ne trcim svaki put i cekam redove po bankama.