Page 1 of 2

P/M: Ducati Multistrada 620

Posted: 18 Feb 2016 22:28
by nebojsapg
motor je 2007 godiste,registrovan do maja.

presao 22000 km u besprekornom stanju.

brembo kocnice,pancirna crijeva sensor protiv proklizavanja zadnjeg tocka,kofer givi 46l

potrosnja se krece od 4,2 do 5,5l i vrlo je jeftin za odrzavanje.motor je vozen vecinom na duze ture.

razlog prodaje ovog ljeta mi nema mrdanja zbog posla :D

moze kompezacija za skuter do 2000e minimum 250 ccm.

cijena 4100e dogovor...

069 171 308 nebojsa.slike saljem na viber.

Re: ducati multistrada 620

Posted: 19 Feb 2016 11:01
by Montenegro
Ducati ... Gdje ima djelova za njega ?

Re: ducati multistrada 620

Posted: 19 Feb 2016 11:19
by nebojsapg
auto kreso ima sve od kaiseva plocica i svega ostalog.

Re: ducati multistrada 620

Posted: 19 Feb 2016 12:37
by NikGold
A i otvara se predstavnistvo ducatija u cg

Re: ducati multistrada 620

Posted: 03 Mar 2016 13:20
by Du-Monster
NikGold wrote:A i otvara se predstavnistvo ducatija u cg
Zvuci interesantno.
Ako bude otvaranje u neko toplije doba godine a ja doma, mozda i naletim sa strojkom ucinit djir i vidit na sto ce to licit. Imam dodatan izgovor za pobjeci iz doma na par dana :mrgreen:

Re: ducati multistrada 620

Posted: 03 Mar 2016 22:51
by NikGold
Koliko imam info otvaranje je 1aprila i nije Ε‘ala

Re: ducati multistrada 620

Posted: 04 Mar 2016 00:03
by Kesha
Ovako vele za otvaranje: "Ali to nece prije 1 aprila, negdje do 10og."

Re: P/M: Ducati Multistrada 620

Posted: 04 Mar 2016 19:26
by Montenegro
A i to ce biti samo prodaja novih motora... Sto se tice servisne mreze nema je ni Italija a kamo li mi :)

Re: P/M: Ducati Multistrada 620

Posted: 13 Mar 2016 16:51
by SlavkoPejovic
...ne shvatih jedino koja je cijena...?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Re: P/M: Ducati Multistrada 620

Posted: 13 Mar 2016 16:51
by SlavkoPejovic
Pardon... 4.100 izvinjavam se.


Sent from my SM-G920F using Tapatalk