Page 1 of 2
P/M: Ducati Multistrada 620
Posted: 18 Feb 2016 22:28
by nebojsapg
motor je 2007 godiste,registrovan do maja.
presao 22000 km u besprekornom stanju.
brembo kocnice,pancirna crijeva sensor protiv proklizavanja zadnjeg tocka,kofer givi 46l
potrosnja se krece od 4,2 do 5,5l i vrlo je jeftin za odrzavanje.motor je vozen vecinom na duze ture.
razlog prodaje ovog ljeta mi nema mrdanja zbog posla
moze kompezacija za skuter do 2000e minimum 250 ccm.
cijena 4100e dogovor...
069 171 308 nebojsa.slike saljem na viber.
Re: ducati multistrada 620
Posted: 19 Feb 2016 11:01
by Montenegro
Ducati ... Gdje ima djelova za njega ?
Re: ducati multistrada 620
Posted: 19 Feb 2016 11:19
by nebojsapg
auto kreso ima sve od kaiseva plocica i svega ostalog.
Re: ducati multistrada 620
Posted: 19 Feb 2016 12:37
by NikGold
A i otvara se predstavnistvo ducatija u cg
Re: ducati multistrada 620
Posted: 03 Mar 2016 13:20
by Du-Monster
NikGold wrote:A i otvara se predstavnistvo ducatija u cg
Zvuci interesantno.
Ako bude otvaranje u neko toplije doba godine a ja doma, mozda i naletim sa strojkom ucinit djir i vidit na sto ce to licit. Imam dodatan izgovor za pobjeci iz doma na par dana

Re: ducati multistrada 620
Posted: 03 Mar 2016 22:51
by NikGold
Koliko imam info otvaranje je 1aprila i nije Ε‘ala
Re: ducati multistrada 620
Posted: 04 Mar 2016 00:03
by Kesha
Ovako vele za otvaranje: "Ali to nece prije 1 aprila, negdje do 10og."
Re: P/M: Ducati Multistrada 620
Posted: 04 Mar 2016 19:26
by Montenegro
A i to ce biti samo prodaja novih motora... Sto se tice servisne mreze nema je ni Italija a kamo li mi

Re: P/M: Ducati Multistrada 620
Posted: 13 Mar 2016 16:51
by SlavkoPejovic
...ne shvatih jedino koja je cijena...?
Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Re: P/M: Ducati Multistrada 620
Posted: 13 Mar 2016 16:51
by SlavkoPejovic
Pardon... 4.100 izvinjavam se.
Sent from my SM-G920F using Tapatalk