Page 1 of 1

K:Enduro

Posted: 26 Jun 2018 00:08
by SuperMoto_Fan
Gospodo,
Trazi se neki enduro, 500-650ccm, tipa Dominator , GS 650, DR650 i sl.
Naravno, u sto boljem stanju i sto jeftiniji.:D
Da napomenem da autodiler redovno pratim i da sam isao da gledam jednog DR-a, ali nista od njega.:)
Hvala unaprijed i zivjeli!

Re: K:Enduro

Posted: 26 Jun 2018 10:11
by sparco
sto bolji a sto jeftiniji enduro u cg........................no comment

Re: K:Enduro

Posted: 26 Jun 2018 10:27
by SuperMoto_Fan
Sala kolega, sala! :)
A i nije logicno da trazim sto gori i sto skuplji, zar ne?!:D

Re: K:Enduro

Posted: 26 Jun 2018 11:22
by RockerArm
SuperMoto_Fan wrote:Sala kolega, sala! :)
A i nije logicno da trazim sto gori i sto skuplji, zar ne?!:D
To ti je kao vino. Najbolje i najeftinije!

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Re: K:Enduro

Posted: 01 Aug 2018 17:16
by SuperMoto_Fan
Moze lock!