akrapovic

Mali Oglasi clanova NLB Foruma
Locked
lorenco99
Stoper
Stoper
Posts: 4
Joined: 15 Mar 2011 22:38
Vozim: ktm690

akrapovic

Post by lorenco99 »

yyy
Last edited by lorenco99 on 17 Mar 2011 21:41, edited 2 times in total.
User avatar
Space Director
NLB Moderator
Posts: 2502
Joined: 03 Feb 2009 13:18
Vozim: TDM 900
Location: Podgorica, Crna Gora
Contact:

Re: akrapovic

Post by Space Director »

lorenco99 wrote:prodajem dva akrapovica jer sam ja prodao motor bila su na r1. Moj drug ih je malo skratio ali su kao novi i i mislim da mogu i na druge motore da odgovaraju s tom realnom cijenom... cijena je 200e auspusi se mogu vidjet na ovaj sajt. http://www.nolimitbikers.com/forum/view ... =22&t=3047" onclick="window.open(this.href);return false; 069 855 865


Koja je duzina ovih auspuha?
Ima li prigrusivace?
Dje se mogu pogledati?
I kad stojim tesko me pratiti...
lorenco99
Stoper
Stoper
Posts: 4
Joined: 15 Mar 2011 22:38
Vozim: ktm690

Re: akrapovic

Post by lorenco99 »

duzina je otprilike znaci top oko 30cm i prigusivace nemaju a nalaze se u kotor . ako te bas interesuju mogu ti izmjerit tacno .. sto se tice auspuha mala prepravka i mogu na svakoga
Lu$o
Grijač guma
Grijač guma
Posts: 107
Joined: 09 Mar 2011 21:55

Re: akrapovic

Post by Lu$o »

:violin: zovem te sjutra ako nisi prodao
Lu$o
Grijač guma
Grijač guma
Posts: 107
Joined: 09 Mar 2011 21:55

Re: akrapovic

Post by Lu$o »

Moram dodati tip totalno neozbiljan , neću da budem vulgaran, ali čovjek prevarant vratio me je posle pet šest poziva i dogovora iz Perasta :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
urke
Grijač guma
Grijač guma
Posts: 332
Joined: 09 Nov 2009 16:36

Re: akrapovic

Post by urke »

I od mene 1 veliki OFF za vlasnika i sam oglas, jer sam krenuo sa lu$o-m u kotor da ih trgujemo :teasing-knob:
lorenco99
Stoper
Stoper
Posts: 4
Joined: 15 Mar 2011 22:38
Vozim: ktm690

Re: akrapovic

Post by lorenco99 »

moze lock prodato
LION
Test vozač kaskader
Test vozač kaskader
Posts: 1522
Joined: 08 Apr 2009 01:11

Re: akrapovic

Post by LION »

kolega kotorski...posto te prozivaju...stavi objasnjenje.sto bi...
RRRRRRRR
Grijač guma
Grijač guma
Posts: 126
Joined: 15 Apr 2010 01:46
Vozim: Pedale :-)
Location: HN-NK

Re: akrapovic

Post by RRRRRRRR »

Ne zamjerite muceniku,doslo je glupog nesporazuma,jer momak nije bio obavijesten da je taj izduv bio obecan,bratu od vlasnika R1.Zato je prodaja u zadnji cas otkazana! Oprastajte!
Locked