akrapovic
- Space Director
- NLB Moderator
- Posts: 2502
- Joined: 03 Feb 2009 13:18
- Vozim: TDM 900
- Location: Podgorica, Crna Gora
- Contact:
Re: akrapovic
lorenco99 wrote:prodajem dva akrapovica jer sam ja prodao motor bila su na r1. Moj drug ih je malo skratio ali su kao novi i i mislim da mogu i na druge motore da odgovaraju s tom realnom cijenom... cijena je 200e auspusi se mogu vidjet na ovaj sajt. http://www.nolimitbikers.com/forum/view ... =22&t=3047" onclick="window.open(this.href);return false; 069 855 865
Koja je duzina ovih auspuha?
Ima li prigrusivace?
Dje se mogu pogledati?
I kad stojim tesko me pratiti...
-
lorenco99
- Stoper

- Posts: 4
- Joined: 15 Mar 2011 22:38
- Vozim: ktm690
Re: akrapovic
duzina je otprilike znaci top oko 30cm i prigusivace nemaju a nalaze se u kotor . ako te bas interesuju mogu ti izmjerit tacno .. sto se tice auspuha mala prepravka i mogu na svakoga
-
Lu$o
- Grijač guma

- Posts: 107
- Joined: 09 Mar 2011 21:55
Re: akrapovic
-
Lu$o
- Grijač guma

- Posts: 107
- Joined: 09 Mar 2011 21:55
Re: akrapovic
Moram dodati tip totalno neozbiljan , neću da budem vulgaran, ali čovjek prevarant vratio me je posle pet šest poziva i dogovora iz Perasta

-
urke
- Grijač guma

- Posts: 332
- Joined: 09 Nov 2009 16:36
Re: akrapovic
I od mene 1 veliki OFF za vlasnika i sam oglas, jer sam krenuo sa lu$o-m u kotor da ih trgujemo 
-
lorenco99
- Stoper

- Posts: 4
- Joined: 15 Mar 2011 22:38
- Vozim: ktm690
Re: akrapovic
moze lock prodato
-
LION
- Test vozač kaskader

- Posts: 1522
- Joined: 08 Apr 2009 01:11
Re: akrapovic
kolega kotorski...posto te prozivaju...stavi objasnjenje.sto bi...
-
RRRRRRRR
- Grijač guma

- Posts: 126
- Joined: 15 Apr 2010 01:46
- Vozim: Pedale :-)
- Location: HN-NK
Re: akrapovic
Ne zamjerite muceniku,doslo je glupog nesporazuma,jer momak nije bio obavijesten da je taj izduv bio obecan,bratu od vlasnika R1.Zato je prodaja u zadnji cas otkazana! Oprastajte!