Vozi li se ko za vikend?
- Galiot
- NLB Moderator
- Posts: 2401
- Joined: 28 Feb 2009 21:44
- Vozim: -Triumph Tiger 800 ABS
-Piaggio Vespa PX 200 E - Location: Risan,MNE
Re: Vozi li se ko za vikend?
2Fast,moja ekipa (gospođa&klinac) i ja u povratku sa Vučja sreli tri motora,prepoznah SV 1000s,čini mi se da je Urke bio u pitanju 
UGRADNJA I SERVIS:
-Centralno grijanje na sva goriva
-Podno grijanje
-Solarna tehnika
-Vodovodne instalacije
-Klimatizacija
"ŽUKIĆ" D.O.O. 069-049-238
-Centralno grijanje na sva goriva
-Podno grijanje
-Solarna tehnika
-Vodovodne instalacije
-Klimatizacija
"ŽUKIĆ" D.O.O. 069-049-238
- Gasho
- NLB Moderator
- Posts: 1602
- Joined: 16 Feb 2009 00:15
- Vozim: Biciklo...
- Location: Bar
Re: Vozi li se ko za vikend?
Nas cetvorica (cetiri motora) danas do Bigove na kafu, pa na Miriste, pa povretak preko Petrovca do doma. Oko 200 kilometara...
http://www.ramboamadeus.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.thebooksofknjige.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Ko pjeva zlo, ne misli...
http://www.thebooksofknjige.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Ko pjeva zlo, ne misli...
-
bokibd
- Test vozač kaskader

- Posts: 1163
- Joined: 29 Sep 2009 18:06
- Vozim: versys 1000
- Contact:
Re: Vozi li se ko za vikend?
Mi u Subotu, bili do Utjehe i do Bara imao neka posla pa reko da skoknem motorom i spojim lijepo i korisno. Mislim da sam u Becice sreo Gronzog i Gasha. Ili mozda grijesim, bio jedan strom i GS. 
pokrivanje bazena i terasa, keramicko kompozitni bazeni compasspools.
http://www.alukov.me" onclick="window.open(this.href);return false; http://www.compasspools.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.alukov.me" onclick="window.open(this.href);return false; http://www.compasspools.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
- Gasho
- NLB Moderator
- Posts: 1602
- Joined: 16 Feb 2009 00:15
- Vozim: Biciklo...
- Location: Bar
Re: Vozi li se ko za vikend?
Mi smo bili tri BMW-a i jedan MT01...
http://www.ramboamadeus.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.thebooksofknjige.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Ko pjeva zlo, ne misli...
http://www.thebooksofknjige.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Ko pjeva zlo, ne misli...
-
urke
- Grijač guma

- Posts: 332
- Joined: 09 Nov 2009 16:36
Re: Vozi li se ko za vikend?
Dobro zapazasGaliot wrote:2Fast,moja ekipa (gospođa&klinac) i ja u povratku sa Vučja sreli tri motora,prepoznah SV 1000s,čini mi se da je Urke bio u pitanju
Iskoristili malo jucerasnji dan...Gdje smo se sreli ?
- Galiot
- NLB Moderator
- Posts: 2401
- Joined: 28 Feb 2009 21:44
- Vozim: -Triumph Tiger 800 ABS
-Piaggio Vespa PX 200 E - Location: Risan,MNE
Re: Vozi li se ko za vikend?
U onoj ulici koja ide prema skretanju za Vučje od kružnog toka,sreli smo se na semaforima,vi ste taman kretali,mi bili u crnom BMW karavanu KO tablica.urke wrote:Dobro zapazasGaliot wrote:2Fast,moja ekipa (gospođa&klinac) i ja u povratku sa Vučja sreli tri motora,prepoznah SV 1000s,čini mi se da je Urke bio u pitanju![]()
Iskoristili malo jucerasnji dan...Gdje smo se sreli ?
UGRADNJA I SERVIS:
-Centralno grijanje na sva goriva
-Podno grijanje
-Solarna tehnika
-Vodovodne instalacije
-Klimatizacija
"ŽUKIĆ" D.O.O. 069-049-238
-Centralno grijanje na sva goriva
-Podno grijanje
-Solarna tehnika
-Vodovodne instalacije
-Klimatizacija
"ŽUKIĆ" D.O.O. 069-049-238
- DrMracni
- NLB Moderator
- Posts: 5758
- Joined: 03 Feb 2009 09:19
- Vozim: KTM 990 Adventure
KTM 350 Freeride - Location: Niksic - Kotor
- Contact:
Re: Vozi li se ko za vikend?
urke wrote:Dobro zapazasGaliot wrote:2Fast,moja ekipa (gospođa&klinac) i ja u povratku sa Vučja sreli tri motora,prepoznah SV 1000s,čini mi se da je Urke bio u pitanju![]()
Iskoristili malo jucerasnji dan...Gdje smo se sreli ?
okretao se na onu punu
je li luka bio sa tobom?
Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!
http://www.monteguide.me" onclick="window.open(this.href);return false; - Motorbike Tours Montenegro https://www.facebook.com/monteguide/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.monteguide.me" onclick="window.open(this.href);return false; - Motorbike Tours Montenegro https://www.facebook.com/monteguide/" onclick="window.open(this.href);return false;
-
urke
- Grijač guma

- Posts: 332
- Joined: 09 Nov 2009 16:36
Re: Vozi li se ko za vikend?
Galiote drugi put se javi da pijemo pice
E moj mracni,Luka je vec standarna ekipa...
Jos malo pa ces pitati : Jesi li ti isao sa lukom
kasnije se malo okupismo,nas 5-6 sa motorima.....
E moj mracni,Luka je vec standarna ekipa...
Jos malo pa ces pitati : Jesi li ti isao sa lukom
kasnije se malo okupismo,nas 5-6 sa motorima.....
- VeDzA
- Test vozač kaskader

- Posts: 1428
- Joined: 19 Apr 2010 14:06
- Vozim: Yamaha XTZ 750 ST
Honda XR 400 R - Location: Podgorica
Re: Vozi li se ko za vikend?
u zadnje vrijeme mi i vozaci kola blicaju,pa ne znam je li naprijed policija ili je neki bajker za volanom
ipak usporim za svaki slucaj
ja juce sretoh jednu finu grupicu oko 13 h,cetinje-budva(dva stroma i cb 1000,cini mi se),danas se provozah preko petrovackih do bara na kafu...malo je hladnjikavo bilo
i sretoh jednu afriku na skretanje za virpazar 
- Madza
- NLB Moderator
- Posts: 2536
- Joined: 04 Mar 2009 09:40
- Vozim: BMW R1200GS Adventure
- Location: Podgorica-Crna Gora
Re: Vozi li se ko za vikend?
Mala ispravka kolega,to su bili cb1000,strom i Varadero!Ja,Slowhand i Goran69 se fino provozasmo do kotora i preko sozine nazad.VeDzA wrote:ja juce sretoh jednu finu grupicu oko 13 h,cetinje-budva(dva stroma i cb 1000,cini mi se)
Prelijep dan,prelijepa voznja...super drustvo!