Vozi li se ko za vikend?

Predlozi za putovanja, izleti informacije za moto skupove
Post Reply
User avatar
Galiot
NLB Moderator
Posts: 2401
Joined: 28 Feb 2009 21:44
Vozim: -Triumph Tiger 800 ABS
-Piaggio Vespa PX 200 E
Location: Risan,MNE

Re: Vozi li se ko za vikend?

Post by Galiot »

2Fast,moja ekipa (gospođa&klinac) i ja u povratku sa Vučja sreli tri motora,prepoznah SV 1000s,čini mi se da je Urke bio u pitanju :?:
UGRADNJA I SERVIS:
-Centralno grijanje na sva goriva
-Podno grijanje
-Solarna tehnika
-Vodovodne instalacije
-Klimatizacija
"ŽUKIĆ" D.O.O. 069-049-238
User avatar
Gasho
NLB Moderator
Posts: 1602
Joined: 16 Feb 2009 00:15
Vozim: Biciklo...
Location: Bar

Re: Vozi li se ko za vikend?

Post by Gasho »

Nas cetvorica (cetiri motora) danas do Bigove na kafu, pa na Miriste, pa povretak preko Petrovca do doma. Oko 200 kilometara...
http://www.ramboamadeus.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.thebooksofknjige.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Ko pjeva zlo, ne misli...
bokibd
Test vozač kaskader
Test vozač kaskader
Posts: 1163
Joined: 29 Sep 2009 18:06
Vozim: versys 1000
Contact:

Re: Vozi li se ko za vikend?

Post by bokibd »

Mi u Subotu, bili do Utjehe i do Bara imao neka posla pa reko da skoknem motorom i spojim lijepo i korisno. Mislim da sam u Becice sreo Gronzog i Gasha. Ili mozda grijesim, bio jedan strom i GS. ;)
pokrivanje bazena i terasa, keramicko kompozitni bazeni compasspools.
http://www.alukov.me" onclick="window.open(this.href);return false; http://www.compasspools.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Gasho
NLB Moderator
Posts: 1602
Joined: 16 Feb 2009 00:15
Vozim: Biciklo...
Location: Bar

Re: Vozi li se ko za vikend?

Post by Gasho »

Mi smo bili tri BMW-a i jedan MT01...
http://www.ramboamadeus.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.thebooksofknjige.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Ko pjeva zlo, ne misli...
urke
Grijač guma
Grijač guma
Posts: 332
Joined: 09 Nov 2009 16:36

Re: Vozi li se ko za vikend?

Post by urke »

Galiot wrote:2Fast,moja ekipa (gospođa&klinac) i ja u povratku sa Vučja sreli tri motora,prepoznah SV 1000s,čini mi se da je Urke bio u pitanju :?:
Dobro zapazas :pray:
Iskoristili malo jucerasnji dan...Gdje smo se sreli ?
User avatar
Galiot
NLB Moderator
Posts: 2401
Joined: 28 Feb 2009 21:44
Vozim: -Triumph Tiger 800 ABS
-Piaggio Vespa PX 200 E
Location: Risan,MNE

Re: Vozi li se ko za vikend?

Post by Galiot »

urke wrote:
Galiot wrote:2Fast,moja ekipa (gospođa&klinac) i ja u povratku sa Vučja sreli tri motora,prepoznah SV 1000s,čini mi se da je Urke bio u pitanju :?:
Dobro zapazas :pray:
Iskoristili malo jucerasnji dan...Gdje smo se sreli ?
U onoj ulici koja ide prema skretanju za Vučje od kružnog toka,sreli smo se na semaforima,vi ste taman kretali,mi bili u crnom BMW karavanu KO tablica.
UGRADNJA I SERVIS:
-Centralno grijanje na sva goriva
-Podno grijanje
-Solarna tehnika
-Vodovodne instalacije
-Klimatizacija
"ŽUKIĆ" D.O.O. 069-049-238
User avatar
DrMracni
NLB Moderator
Posts: 5758
Joined: 03 Feb 2009 09:19
Vozim: KTM 990 Adventure
KTM 350 Freeride
Location: Niksic - Kotor
Contact:

Re: Vozi li se ko za vikend?

Post by DrMracni »

urke wrote:
Galiot wrote:2Fast,moja ekipa (gospođa&klinac) i ja u povratku sa Vučja sreli tri motora,prepoznah SV 1000s,čini mi se da je Urke bio u pitanju :?:
Dobro zapazas :pray:
Iskoristili malo jucerasnji dan...Gdje smo se sreli ?

okretao se na onu punu :mrgreen:
je li luka bio sa tobom?
Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!
http://www.monteguide.me" onclick="window.open(this.href);return false; - Motorbike Tours Montenegro https://www.facebook.com/monteguide/" onclick="window.open(this.href);return false;
urke
Grijač guma
Grijač guma
Posts: 332
Joined: 09 Nov 2009 16:36

Re: Vozi li se ko za vikend?

Post by urke »

Galiote drugi put se javi da pijemo pice :dance:

E moj mracni,Luka je vec standarna ekipa...
Jos malo pa ces pitati : Jesi li ti isao sa lukom :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

kasnije se malo okupismo,nas 5-6 sa motorima.....
User avatar
VeDzA
Test vozač kaskader
Test vozač kaskader
Posts: 1428
Joined: 19 Apr 2010 14:06
Vozim: Yamaha XTZ 750 ST
Honda XR 400 R
Location: Podgorica

Re: Vozi li se ko za vikend?

Post by VeDzA »

u zadnje vrijeme mi i vozaci kola blicaju,pa ne znam je li naprijed policija ili je neki bajker za volanom :lol: ipak usporim za svaki slucaj :D ja juce sretoh jednu finu grupicu oko 13 h,cetinje-budva(dva stroma i cb 1000,cini mi se),danas se provozah preko petrovackih do bara na kafu...malo je hladnjikavo bilo :shock: i sretoh jednu afriku na skretanje za virpazar ;)
User avatar
Madza
NLB Moderator
Posts: 2536
Joined: 04 Mar 2009 09:40
Vozim: BMW R1200GS Adventure
Location: Podgorica-Crna Gora

Re: Vozi li se ko za vikend?

Post by Madza »

VeDzA wrote:ja juce sretoh jednu finu grupicu oko 13 h,cetinje-budva(dva stroma i cb 1000,cini mi se)
Mala ispravka kolega,to su bili cb1000,strom i Varadero!Ja,Slowhand i Goran69 se fino provozasmo do kotora i preko sozine nazad.
Prelijep dan,prelijepa voznja...super drustvo!
Post Reply