Pozdrav gospodo Bikersi

Predstavljanje , sta vozite i nevozite...
Gacho
Biker wannabe
Biker wannabe
Posts: 81
Joined: 24 Sep 2010 14:28
Vozim: X city
Location: Kotor,Grahovo

Pozdrav gospodo Bikersi

Post by Gacho »

Postovani Damei Gospodo Bikeri
Da vam se predstavim kako bi bio red,zovem se Milenko Gacic iz Kotora sam,sakupio vec pet banki tj imam 50 godina ali nadam se da necu biti poslat u bikersku penziju barem sledecih 15 godina.Pomorac sam i sada sam na brodu sa jos jednim clanom No limit Bikera,Pajkom i skitamo Brazilom razvozeci naftu.Vozim za sada x-city a imam namjeru u skorije nesto kao TDM ili BMW R1200GS ali kada se mogne.
Pozdrav pa se cujemo i vidimo i uzivam u razgledanju foruma pa sam se zato i uclanio!
Jos jednom veliki pozdrav od mene i Pajka
P.S. u Kotoru me svi znaju po nadimku ,malo ko po imenu
F'the Coca .F,the pizza all we need is Shljivovitza
User avatar
Madza
NLB Moderator
Posts: 2536
Joined: 04 Mar 2009 09:40
Vozim: BMW R1200GS Adventure
Location: Podgorica-Crna Gora

Re: Pozdrav gospodo Bikersi

Post by Madza »

Dobrodosao Gacho!
User avatar
Micko82
Biker wannabe
Biker wannabe
Posts: 61
Joined: 11 Jun 2010 11:47
Vozim: Suzuki V-Strom DL650
Location: Podgorica

Re: Pozdrav gospodo Bikersi

Post by Micko82 »

Dobro dosao!!!
User avatar
ice
NLB Moderator
Posts: 2486
Joined: 28 Jan 2009 15:40
Vozim: BMW S1000XR
Location: Podgorica, MNE

Re: Pozdrav gospodo Bikersi

Post by ice »

mirno more i dug i lijep ostanak uz NLB stranice ti želimo Gacho ;)
dobrodošao!
User avatar
Galiot
NLB Moderator
Posts: 2401
Joined: 28 Feb 2009 21:44
Vozim: -Triumph Tiger 800 ABS
-Piaggio Vespa PX 200 E
Location: Risan,MNE

Re: Pozdrav gospodo Bikersi

Post by Galiot »

Pozdrav i dobro došao!!

Mirno more želim...
UGRADNJA I SERVIS:
-Centralno grijanje na sva goriva
-Podno grijanje
-Solarna tehnika
-Vodovodne instalacije
-Klimatizacija
"ŽUKIĆ" D.O.O. 069-049-238
User avatar
wulfy
NLB Moderator
Posts: 4275
Joined: 29 Jan 2009 14:03
Vozim: Aprilia Pegaso 650 Strada
Location: Budva - MNE
Contact:

Re: Pozdrav gospodo Bikersi

Post by wulfy »

Dobrodošlica ... :greetings-wavegreen:
brum brum brm brm brrrrrrrrrrrrrm.... i kez od uva do uva
User avatar
Hogar
Test vozač kaskader
Test vozač kaskader
Posts: 1255
Joined: 03 Nov 2009 13:38
Vozim: Suzuki V Strom 650 - 2017.
Location: Podgorica, MNE

Re: Pozdrav gospodo Bikersi

Post by Hogar »

Dobrodosao Gaco. Po onome sto sam imao prilike citati po forumima, mozes racunati da ce ti bajkerski zivot biti u punom zamahu tek za tih 15ak godina, a ne penzija! Mirno more obojci!
User avatar
Kolasinac
Grijač guma
Grijač guma
Posts: 290
Joined: 28 Aug 2010 19:04
Vozim: Honda VT750C
Location: Kolašin

Re: Pozdrav gospodo Bikersi

Post by Kolasinac »

Covjece, jos ako umijes da upravljas avionom, nema agregatnog stanja koje ti nije prijatelj. :) Dobrodosao.
Image
ThePower
Biker wannabe
Biker wannabe
Posts: 80
Joined: 16 May 2010 15:47
Vozim: Kawasaki z750
Location: Podgorica

Re: Pozdrav gospodo Bikersi

Post by ThePower »

Pozdrav kolegi Gachu i školskom drugu Pajku :D
User avatar
Roki
NLB Moderator
Posts: 2446
Joined: 28 Jan 2009 18:40
Vozim: BMW R 80 GS sa prikolicom
Location: Germany
Contact:

Re: Pozdrav gospodo Bikersi

Post by Roki »

Pozdrav i dobro došao!!
Fahre nie schneller als dein Schutzengel fliegen kann


Ali neki od nas nisu travu pasli,
Pa su nogom u grob a nisu odrasli,
Miliji im pomet i motora jeka,
Mi slobodni nekad, oni dovijeka.
N.Milakovic bajkerima
Locked