Postovani Damei Gospodo Bikeri
Da vam se predstavim kako bi bio red,zovem se Milenko Gacic iz Kotora sam,sakupio vec pet banki tj imam 50 godina ali nadam se da necu biti poslat u bikersku penziju barem sledecih 15 godina.Pomorac sam i sada sam na brodu sa jos jednim clanom No limit Bikera,Pajkom i skitamo Brazilom razvozeci naftu.Vozim za sada x-city a imam namjeru u skorije nesto kao TDM ili BMW R1200GS ali kada se mogne.
Pozdrav pa se cujemo i vidimo i uzivam u razgledanju foruma pa sam se zato i uclanio!
Jos jednom veliki pozdrav od mene i Pajka
P.S. u Kotoru me svi znaju po nadimku ,malo ko po imenu
Pozdrav gospodo Bikersi
-
Gacho
- Biker wannabe

- Posts: 81
- Joined: 24 Sep 2010 14:28
- Vozim: X city
- Location: Kotor,Grahovo
Pozdrav gospodo Bikersi
F'the Coca .F,the pizza all we need is Shljivovitza
- Madza
- NLB Moderator
- Posts: 2536
- Joined: 04 Mar 2009 09:40
- Vozim: BMW R1200GS Adventure
- Location: Podgorica-Crna Gora
Re: Pozdrav gospodo Bikersi
Dobrodosao Gacho!
- Micko82
- Biker wannabe

- Posts: 61
- Joined: 11 Jun 2010 11:47
- Vozim: Suzuki V-Strom DL650
- Location: Podgorica
Re: Pozdrav gospodo Bikersi
Dobro dosao!!!
- ice
- NLB Moderator
- Posts: 2486
- Joined: 28 Jan 2009 15:40
- Vozim: BMW S1000XR
- Location: Podgorica, MNE
Re: Pozdrav gospodo Bikersi
mirno more i dug i lijep ostanak uz NLB stranice ti želimo Gacho 
dobrodošao!
dobrodošao!
- Galiot
- NLB Moderator
- Posts: 2401
- Joined: 28 Feb 2009 21:44
- Vozim: -Triumph Tiger 800 ABS
-Piaggio Vespa PX 200 E - Location: Risan,MNE
Re: Pozdrav gospodo Bikersi
Pozdrav i dobro došao!!
Mirno more želim...
Mirno more želim...
UGRADNJA I SERVIS:
-Centralno grijanje na sva goriva
-Podno grijanje
-Solarna tehnika
-Vodovodne instalacije
-Klimatizacija
"ŽUKIĆ" D.O.O. 069-049-238
-Centralno grijanje na sva goriva
-Podno grijanje
-Solarna tehnika
-Vodovodne instalacije
-Klimatizacija
"ŽUKIĆ" D.O.O. 069-049-238
- wulfy
- NLB Moderator
- Posts: 4275
- Joined: 29 Jan 2009 14:03
- Vozim: Aprilia Pegaso 650 Strada
- Location: Budva - MNE
- Contact:
Re: Pozdrav gospodo Bikersi
Dobrodošlica ... 
brum brum brm brm brrrrrrrrrrrrrm.... i kez od uva do uva
- Hogar
- Test vozač kaskader

- Posts: 1255
- Joined: 03 Nov 2009 13:38
- Vozim: Suzuki V Strom 650 - 2017.
- Location: Podgorica, MNE
Re: Pozdrav gospodo Bikersi
Dobrodosao Gaco. Po onome sto sam imao prilike citati po forumima, mozes racunati da ce ti bajkerski zivot biti u punom zamahu tek za tih 15ak godina, a ne penzija! Mirno more obojci!
- Kolasinac
- Grijač guma

- Posts: 290
- Joined: 28 Aug 2010 19:04
- Vozim: Honda VT750C
- Location: Kolašin
Re: Pozdrav gospodo Bikersi
Covjece, jos ako umijes da upravljas avionom, nema agregatnog stanja koje ti nije prijatelj.
Dobrodosao.
-
ThePower
- Biker wannabe

- Posts: 80
- Joined: 16 May 2010 15:47
- Vozim: Kawasaki z750
- Location: Podgorica
Re: Pozdrav gospodo Bikersi
Pozdrav kolegi Gachu i školskom drugu Pajku 
- Roki
- NLB Moderator
- Posts: 2446
- Joined: 28 Jan 2009 18:40
- Vozim: BMW R 80 GS sa prikolicom
- Location: Germany
- Contact:
Re: Pozdrav gospodo Bikersi
Pozdrav i dobro došao!!
Fahre nie schneller als dein Schutzengel fliegen kann
Ali neki od nas nisu travu pasli,
Pa su nogom u grob a nisu odrasli,
Miliji im pomet i motora jeka,
Mi slobodni nekad, oni dovijeka. N.Milakovic bajkerima
Ali neki od nas nisu travu pasli,
Pa su nogom u grob a nisu odrasli,
Miliji im pomet i motora jeka,
Mi slobodni nekad, oni dovijeka. N.Milakovic bajkerima