Pozdrav iz Kanade

Predstavljanje , sta vozite i nevozite...
ex-yu
Stoper
Stoper
Posts: 7
Joined: 23 Oct 2010 06:48

Pozdrav iz Kanade

Post by ex-yu »

Pozdrav svima. Zivim u Ontario i trenutno vozim Suzuki - Volusia koji sam zestoko modifikovao. Inace sam clan "iron butt " asocijacije ciji clanovi voze duzinu kilometraze ogranicenu vremenom. Do sada sam "odvozio" 1600km/24 sata, 2000km/24 sata, 2500km/36 sati, 1600km/24 sata oko jezera ontario/eriee, 1600km/24 sata oko jezera Huron i neuspjesno zavrsio voznju Kanada - Mexico za 36 sati. (zakasnio sat i pol) :oops:
NikGold
NLB Moderator
Posts: 3803
Joined: 11 Feb 2009 10:11
Vozim: Uvijek prljavu Hondu xr650r

Re: Pozdrav iz Kanade

Post by NikGold »

Zdravo bio i dobrodošao , poz
+1389+
User avatar
Roki
NLB Moderator
Posts: 2446
Joined: 28 Jan 2009 18:40
Vozim: BMW R 80 GS sa prikolicom
Location: Germany
Contact:

Re: Pozdrav iz Kanade

Post by Roki »

Nista ti se to ne broji dok ne dodjes ovamo i ufatis krug oko Skadarskog jezera ;)
Pozdrav u Kanadu i dobro nam dosao
Fahre nie schneller als dein Schutzengel fliegen kann


Ali neki od nas nisu travu pasli,
Pa su nogom u grob a nisu odrasli,
Miliji im pomet i motora jeka,
Mi slobodni nekad, oni dovijeka.
N.Milakovic bajkerima
User avatar
ice
NLB Moderator
Posts: 2486
Joined: 28 Jan 2009 15:40
Vozim: BMW S1000XR
Location: Podgorica, MNE

Re: Pozdrav iz Kanade

Post by ice »

dobro ti Roki reče, kad okreneš Skadarski krug onda nam se javi :))
dobro nam došao, pa napiši nešto više o tim poduhvatima kad stigneš...
User avatar
nanica
Grijač guma
Grijač guma
Posts: 295
Joined: 22 Oct 2009 11:00
Vozim: tomos twister

Re: Pozdrav iz Kanade

Post by nanica »

dobrodosao :greetings-waveyellow:
User avatar
Hogar
Test vozač kaskader
Test vozač kaskader
Posts: 1255
Joined: 03 Nov 2009 13:38
Vozim: Suzuki V Strom 650 - 2017.
Location: Podgorica, MNE

Re: Pozdrav iz Kanade

Post by Hogar »

Dobrodosao!
User avatar
Galiot
NLB Moderator
Posts: 2401
Joined: 28 Feb 2009 21:44
Vozim: -Triumph Tiger 800 ABS
-Piaggio Vespa PX 200 E
Location: Risan,MNE

Re: Pozdrav iz Kanade

Post by Galiot »

Pozdrav i dobro došao!!
UGRADNJA I SERVIS:
-Centralno grijanje na sva goriva
-Podno grijanje
-Solarna tehnika
-Vodovodne instalacije
-Klimatizacija
"ŽUKIĆ" D.O.O. 069-049-238
veleGR
Grijač guma
Grijač guma
Posts: 380
Joined: 04 Dec 2009 17:44
Vozim: Suzuki gsx-r 1000

Re: Pozdrav iz Kanade

Post by veleGR »

dorodosao!
Samo polako, puni gas.
User avatar
Veljko
Grijač guma
Grijač guma
Posts: 280
Joined: 17 Feb 2009 20:46
Vozim: Yamaha mt-03!!

Re: Pozdrav iz Kanade

Post by Veljko »

dobrodosao :)
User avatar
djodja
Silovatelj krivina
Silovatelj krivina
Posts: 799
Joined: 25 Apr 2009 21:27
Vozim: BMW R1200GS 13
Location: Cetinje, MNE

Re: Pozdrav iz Kanade

Post by djodja »

Velik pozdrav i svaka cast na uspjesima :clap:
Stewie Griffin (to one of the prostitutes at Cleveland's house):
So, is there any tread left on the tires? Or at this point would it be like throwing a hot dog down a hallway?
Locked