Pozdrav iz Kanade
-
ex-yu
- Stoper

- Posts: 7
- Joined: 23 Oct 2010 06:48
Pozdrav iz Kanade
Pozdrav svima. Zivim u Ontario i trenutno vozim Suzuki - Volusia koji sam zestoko modifikovao. Inace sam clan "iron butt " asocijacije ciji clanovi voze duzinu kilometraze ogranicenu vremenom. Do sada sam "odvozio" 1600km/24 sata, 2000km/24 sata, 2500km/36 sati, 1600km/24 sata oko jezera ontario/eriee, 1600km/24 sata oko jezera Huron i neuspjesno zavrsio voznju Kanada - Mexico za 36 sati. (zakasnio sat i pol) 
-
NikGold
- NLB Moderator
- Posts: 3803
- Joined: 11 Feb 2009 10:11
- Vozim: Uvijek prljavu Hondu xr650r
- Roki
- NLB Moderator
- Posts: 2446
- Joined: 28 Jan 2009 18:40
- Vozim: BMW R 80 GS sa prikolicom
- Location: Germany
- Contact:
Re: Pozdrav iz Kanade
Nista ti se to ne broji dok ne dodjes ovamo i ufatis krug oko Skadarskog jezera
Pozdrav u Kanadu i dobro nam dosao
Pozdrav u Kanadu i dobro nam dosao
Fahre nie schneller als dein Schutzengel fliegen kann
Ali neki od nas nisu travu pasli,
Pa su nogom u grob a nisu odrasli,
Miliji im pomet i motora jeka,
Mi slobodni nekad, oni dovijeka. N.Milakovic bajkerima
Ali neki od nas nisu travu pasli,
Pa su nogom u grob a nisu odrasli,
Miliji im pomet i motora jeka,
Mi slobodni nekad, oni dovijeka. N.Milakovic bajkerima
- ice
- NLB Moderator
- Posts: 2486
- Joined: 28 Jan 2009 15:40
- Vozim: BMW S1000XR
- Location: Podgorica, MNE
Re: Pozdrav iz Kanade
dobro ti Roki reče, kad okreneš Skadarski krug onda nam se javi
)
dobro nam došao, pa napiši nešto više o tim poduhvatima kad stigneš...
dobro nam došao, pa napiši nešto više o tim poduhvatima kad stigneš...
- nanica
- Grijač guma

- Posts: 295
- Joined: 22 Oct 2009 11:00
- Vozim: tomos twister
Re: Pozdrav iz Kanade
dobrodosao 
- Hogar
- Test vozač kaskader

- Posts: 1255
- Joined: 03 Nov 2009 13:38
- Vozim: Suzuki V Strom 650 - 2017.
- Location: Podgorica, MNE
- Galiot
- NLB Moderator
- Posts: 2401
- Joined: 28 Feb 2009 21:44
- Vozim: -Triumph Tiger 800 ABS
-Piaggio Vespa PX 200 E - Location: Risan,MNE
Re: Pozdrav iz Kanade
Pozdrav i dobro došao!!
UGRADNJA I SERVIS:
-Centralno grijanje na sva goriva
-Podno grijanje
-Solarna tehnika
-Vodovodne instalacije
-Klimatizacija
"ŽUKIĆ" D.O.O. 069-049-238
-Centralno grijanje na sva goriva
-Podno grijanje
-Solarna tehnika
-Vodovodne instalacije
-Klimatizacija
"ŽUKIĆ" D.O.O. 069-049-238
-
veleGR
- Grijač guma

- Posts: 380
- Joined: 04 Dec 2009 17:44
- Vozim: Suzuki gsx-r 1000
- Veljko
- Grijač guma

- Posts: 280
- Joined: 17 Feb 2009 20:46
- Vozim: Yamaha mt-03!!
Re: Pozdrav iz Kanade
dobrodosao 
- djodja
- Silovatelj krivina

- Posts: 799
- Joined: 25 Apr 2009 21:27
- Vozim: BMW R1200GS 13
- Location: Cetinje, MNE
Re: Pozdrav iz Kanade
Velik pozdrav i svaka cast na uspjesima 
Stewie Griffin (to one of the prostitutes at Cleveland's house):
So, is there any tread left on the tires? Or at this point would it be like throwing a hot dog down a hallway?
So, is there any tread left on the tires? Or at this point would it be like throwing a hot dog down a hallway?