Page 1 of 10
Vozi li se ko za vikend?
Posted: 15 Nov 2010 08:21
by Space Director
Vozi li se ko?
Ja se juce lijepo, a bogami i prekjuce, bas lijepo provozah
Svaka čast Mački, sretosmo se prekjuče, ona 13 Novembra do Sarajava i nazad... respect!

Re: Vozi li se ko za vikend?
Posted: 15 Nov 2010 08:57
by Madza
Ja ga ne gasim!!!
Re: Vozi li se ko za vikend?
Posted: 15 Nov 2010 09:22
by ice
bogami se ovakvo vrijeme valja iskoristit maximalno e ce brzo zahladit. i ja se vozim zadnje 2 vikenda ka lud... al na 4 tocka

Re: Vozi li se ko za vikend?
Posted: 15 Nov 2010 10:22
by sparco
Madza wrote:Ja ga ne gasim!!!
e ne vidji, kafu od tebe coek ne moz popit sa onijem djavolom crnijem na sve strane dje sjedne, zuum, zuuuuuuuuum, zuuuuuuuum, a makse vise, doma odmori !

Re: Vozi li se ko za vikend?
Posted: 15 Nov 2010 14:10
by Madza
Re: Vozi li se ko za vikend?
Posted: 15 Nov 2010 14:19
by sparco
kafe rejseru jedan
Re: Vozi li se ko za vikend?
Posted: 15 Nov 2010 19:34
by fat boy
Ako se broje skuteri u motore, onda juče Bar, Ostros, Virpazar, KRAP KOD CRNOGORCA, Petrovac Budva. Ako se ne broji... onda samo krap kod Crnogorca

Re: Vozi li se ko za vikend?
Posted: 15 Nov 2010 21:47
by LION
motorom do cavtata na kavu..pa do dubrovnika u dante

Re: Vozi li se ko za vikend?
Posted: 18 Nov 2010 10:36
by Mačka
eto ja odlucila da podjem do sarajeva za vikend i posjetim moje sestrice...prija mala promjena, bilo je lijepo vrijeme i puno ljudi na ulicama, stvarno veliki grad, guzva i dobra atmosfera, valjda zbog vremena. sjutradan me sacekali moji bajkeri u pluzine, razbudili sve zivo tamo...i ja im donijela kao suvenir najbolje cevape, i to svjeze i tople zamotala ih u kisno odijelo ...nista nije ostalo
i tako ja ove sezone zaokruzila na 9000 km
pozdrav svima i gledamo se!

Re: Vozi li se ko za vikend?
Posted: 18 Nov 2010 12:30
by DUKA
Mačka wrote:eto ja odlucila da podjem do sarajeva za vikend i posjetim moje sestrice...prija mala promjena, bilo je lijepo vrijeme i puno ljudi na ulicama, stvarno veliki grad, guzva i dobra atmosfera, valjda zbog vremena. sjutradan me sacekali moji bajkeri u pluzine, razbudili sve zivo tamo...i ja im donijela kao suvenir najbolje cevape, i to svjeze i tople zamotala ih u kisno odijelo ...nista nije ostalo
i tako ja ove sezone zaokruzila na 9000 km
pozdrav svima i gledamo se!

macka, zlatila se svaka para za njega
