Page 1 of 10

Vozi li se ko za vikend?

Posted: 15 Nov 2010 08:21
by Space Director
Vozi li se ko?
Ja se juce lijepo, a bogami i prekjuce, bas lijepo provozah :mrgreen:

Svaka čast Mački, sretosmo se prekjuče, ona 13 Novembra do Sarajava i nazad... respect! :clap:

Re: Vozi li se ko za vikend?

Posted: 15 Nov 2010 08:57
by Madza
Ja ga ne gasim!!!

Re: Vozi li se ko za vikend?

Posted: 15 Nov 2010 09:22
by ice
bogami se ovakvo vrijeme valja iskoristit maximalno e ce brzo zahladit. i ja se vozim zadnje 2 vikenda ka lud... al na 4 tocka :doh:

Re: Vozi li se ko za vikend?

Posted: 15 Nov 2010 10:22
by sparco
Madza wrote:Ja ga ne gasim!!!


e ne vidji, kafu od tebe coek ne moz popit sa onijem djavolom crnijem na sve strane dje sjedne, zuum, zuuuuuuuuum, zuuuuuuuum, a makse vise, doma odmori ! ;)

Re: Vozi li se ko za vikend?

Posted: 15 Nov 2010 14:10
by Madza
sparco wrote:
Madza wrote:Ja ga ne gasim!!!


e ne vidji, kafu od tebe coek ne moz popit sa onijem djavolom crnijem na sve strane dje sjedne, zuum, zuuuuuuuuum, zuuuuuuuum, a makse vise, doma odmori ! ;)
:lol: :lol: :lol:

Brate R1 ili nijedan ;)

Re: Vozi li se ko za vikend?

Posted: 15 Nov 2010 14:19
by sparco
kafe rejseru jedan

Re: Vozi li se ko za vikend?

Posted: 15 Nov 2010 19:34
by fat boy
Ako se broje skuteri u motore, onda juče Bar, Ostros, Virpazar, KRAP KOD CRNOGORCA, Petrovac Budva. Ako se ne broji... onda samo krap kod Crnogorca :mrgreen:

Re: Vozi li se ko za vikend?

Posted: 15 Nov 2010 21:47
by LION
motorom do cavtata na kavu..pa do dubrovnika u dante :D

Re: Vozi li se ko za vikend?

Posted: 18 Nov 2010 10:36
by Mačka
eto ja odlucila da podjem do sarajeva za vikend i posjetim moje sestrice...prija mala promjena, bilo je lijepo vrijeme i puno ljudi na ulicama, stvarno veliki grad, guzva i dobra atmosfera, valjda zbog vremena. sjutradan me sacekali moji bajkeri u pluzine, razbudili sve zivo tamo...i ja im donijela kao suvenir najbolje cevape, i to svjeze i tople zamotala ih u kisno odijelo ...nista nije ostalo :D
i tako ja ove sezone zaokruzila na 9000 km :P

pozdrav svima i gledamo se!
:animals-cat:

Re: Vozi li se ko za vikend?

Posted: 18 Nov 2010 12:30
by DUKA
Mačka wrote:eto ja odlucila da podjem do sarajeva za vikend i posjetim moje sestrice...prija mala promjena, bilo je lijepo vrijeme i puno ljudi na ulicama, stvarno veliki grad, guzva i dobra atmosfera, valjda zbog vremena. sjutradan me sacekali moji bajkeri u pluzine, razbudili sve zivo tamo...i ja im donijela kao suvenir najbolje cevape, i to svjeze i tople zamotala ih u kisno odijelo ...nista nije ostalo :D
i tako ja ove sezone zaokruzila na 9000 km :P

pozdrav svima i gledamo se!
:animals-cat:
macka, zlatila se svaka para za njega :D