Page 1 of 4

CETVOROTOCKASI - ili sto se vozi osim motora

Posted: 25 Mar 2009 21:49
by Roki
Predstavite svoje automobile jer se i bez njih ne moze.

ja vozim Nissan Navaru iz 2005-e god

Image

a ovaj cun iza nje se tu slucajno zadesio

Re: CETVOROTOCKASI - ili sto se vozi osim motora

Posted: 25 Mar 2009 22:23
by shangry-la
Pogodite sto ja vozim :mrgreen: :o
Picture novi aparat 099.jpg
:mrgreen:

Re: CETVOROTOCKASI - ili sto se vozi osim motora

Posted: 25 Mar 2009 22:31
by Roki
shangry-la wrote:Pogodite sto ja vozim :mrgreen: :o
Picture novi aparat 099.jpg
:mrgreen:

SNESKO BELIC :mrgreen:

Re: CETVOROTOCKASI - ili sto se vozi osim motora

Posted: 25 Mar 2009 22:33
by DrMracni
jetija? :D

Re: CETVOROTOCKASI - ili sto se vozi osim motora

Posted: 25 Mar 2009 22:35
by shangry-la
Imate pravo pogadjati jos jednom..
Pa cu vam dati stvarnu sliku :mrgreen:

Re: CETVOROTOCKASI - ili sto se vozi osim motora

Posted: 25 Mar 2009 23:35
by fat boy
pola mercedesa iz zamrzivača? :dance:

Re: CETVOROTOCKASI - ili sto se vozi osim motora

Posted: 26 Mar 2009 00:47
by Laki 086
shangry-la wrote:Pogodite sto ja vozim :mrgreen: :o
Picture novi aparat 099.jpg
:mrgreen:
zamrznutu fotelju :think:

Re: CETVOROTOCKASI - ili sto se vozi osim motora

Posted: 26 Mar 2009 01:48
by Rookie
ništa vrjedno spomena, radim kao automehaničar (VW-AUDI-SKODA-SEAT) tako da sam pretezno vjeran toj grupi pa eto još se kotrljam s vrsnjakom na 4 kotača...(jbg uskoro se radi nova kuča,novci se skupljaju u čarapi) a volim starije automobile pa ce buba iz 1972 jednog dana izac na cestu u perfektnom stanju. ;)

P.S.
Dobra ova Navara. Vozio sam nekih cca 600km Pathfinder-a i oduševio me,osobno misljenje da je robusniji od VW Touareg-a :drool:

Re: CETVOROTOCKASI - ili sto se vozi osim motora

Posted: 26 Mar 2009 02:02
by mladenairbrush
Image
moj machak :)

Re: CETVOROTOCKASI - ili sto se vozi osim motora

Posted: 26 Mar 2009 10:05
by blazo.milic
shangry-la wrote:Pogodite sto ja vozim :mrgreen: :o
Sto bi rekli Cetinjani:
"A dje ti je futrola za ta kola"