Evo nešto gledam prognozu za vikend, kakvo je vrijeme, možda sa društvom da se prošetam do Kolašina, ili malo motor po primorju da izvozam, svugdje temperature maksimum 7-8 stepeni, uz kišu, snijeg, maglu i ostale Zeusove ispljuvotine...

Klasično sivilo za Pg
Međutim, odem i pogledam prognozu za Nikšić

Do 19 stepeni, sunčano, hohoho. Morao sam kopirati i postovati, ukoliko je greška, popraviće je do sjutra, a ukoliko ne.... - ludim li ja ljudi, čitam li ovu temperaturu dobro?
Joj to je sigurno jedan od znakova apokalipse, pocrnjeli Dr. Mračni i Nikšićani u sred Februara....
Vadim peškir i šorc, idemo na Krupac da plivamo, ide li ko?
Ajmo sad da se kladimo u prosječnu temperaturu u Nikšiću u Nedjelju, plaćam piće ako bude išla preko 10
Pozzz


